Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Panny Wyklęte i Contra Mundum

Opis

Wstęp wolny po potwierdzeniu przybycia; maile z imieniem i nazwiskiem należy wysyłać na adres biuro@wytwornia.pl do 18 grudnia, w temacie wpisując hasło „Panny wyklęte”.

 

 

19 grudnia o godz. 20 w klubie Wytwórnia wyjątkowi artyści upamiętnią strajk studentów prawa UŁ przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego. Przy Łąkowej 29 wystąpią Contra Mundum, Kasia Kowalska, Paulina Przybysz, Monika Borzym, Ifi Ude, Kasia Malejonek, Lilu, Zespół Dziewczyny, Maleo Reggae Rockers. Zapraszamy wraz z Narodowym Centrum Kultury na „Panny wyklęte”.

 

 

Przy Łąkowej 29 najpierw wystąpi zespół Contra Mundum, grający patriotycznego rocka, którego łacińska nazwa oznacza „Przeciw Światu”. Po nim o polskim patriotyzmie zaśpiewa osiem polskich wokalistek i zespół Maleo Reggae Rockers.

 

Zaprezentują się w projekcie muzycznym Darka „Maleo” Malejonka i Maleo Reggea Rockers, w ramach którego polskie wokalistki nagrały płytę inspirowaną powojennymi losami kobiet „Wyklętych”. „Panny wyklęte” udowadniają, że na historię można patrzeć inaczej niż przez pryzmat dat i suchych faktów.

 

 

Na okolicznościowy koncert z okazji 34. rocznicy strajku studentów na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego zaprasza Narodowe Centrum Kultury.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.