Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Pawbeats Orchestra - KONCERT PRZENIESIONY Z 2.12

Opis

Organizator: Agencja Muzyczna UNION http://mua.com.pl/
Bilety: od 99 zł do 119 zł na balkonie, 129 zł na płytę (miejsca stojące). Bilety dostępne w kasie klubu Wytwórnia oraz na stronie Bilety24.pl;

BILETY ZAKUPIONE NA TERMIN 2.12 ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ, EWENTUALNYCH ZWROTÓW NALEŻY DOKONYWAĆ W PUNKTACH ZAKUPU

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu! (Regulamin klubu)

Formularz zgody na udział w koncercie osób między 16. a 18. rokiem życia


Pawbeats Orchestra trasa koncertowa 2019/20


Wystąpią: Bisz, Zeus, Dorota Miśkiewicz, GrubSon, Klaudia Szafrańska, Marika oraz VNM

Pawbeats Orchestra to fascynujący projekt muzyczny: ponad 40 artystów na scenie, zaskakujące aranżacje, połączenie różnych gatunków muzycznych oraz niesamowita atmosfera na każdym koncercie. To wszystko na żywo w prestiżowych salach koncertowych w Polsce, a w łódzkiej Wytwórni 29 stycznia 2020.Marcin Pawłowski znany jako Pawbeats zaprosił do stałej współpracy przy trasie koncertowej artystów z różnych gatunków muzycznych. BiszDorota MiśkiewiczGrubSonKlaudia SzafrańskaMarikaVNM i Zeus to podstawowy skład artystów, którzy tworzą projekt Pawbeats Orchestra i razem koncertują od września.

Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią zatem wokaliści, raperzy, a także orkiestra smyczkowa – prawdziwa fuzja elektroniki z instrumentalistyką. Każdy koncert to również występ gościa niespodzianki. O tym, kto będzie gościem specjalnym podczas koncertu w Wytwórni, przekonać się można bezpośrednio na koncercie.Połączenie w jednym projekcie ludzi z odmiennych światów muzycznych to nie tyle wyzwanie, co ogromna przyjemność współpracy Pawbeatsa z muzyką i tworzenie nowych aranżacji, które zyskują coraz więcej doskonałych opinii. Marcin Pawłowski nie boi się doświadczeń, nie ograniczają go ramy gatunkowe. Artysta raczej buduje mosty pomiędzy odmiennymi klimatami tworząc z nich spójność, którą można usłyszeć właśnie na koncertach.


Projekt Pawbeats od lat promuje granie muzyki na żywo. W składzie zespołu Pawbeats live grają: Sebastian Kret – gitara, Grzegorz Posłuszny – gitara basowa, Marek Górski – syntezatory, Natalia Szkudlarek – flet, Łukasz Sylwestrzak – skrzypce solo, Michał Maliński – perkusja oraz Marcin Pawłowski Pawbeats – fortepian, gitara, ukulele, hang drum oraz dwunastoosobowa orkiestra smyczkowa.

– Rozpoczął się najważniejszy moment w mojej koncertowej działalności. Jestem dumny i szczęśliwy, że możemy grać naszą muzykę w takim składzie i w takich miejscach – mówi Pawbeats.


Marcin Pawbeats Pawłowski, to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt "Utopia", "Orchestra","Chakra" w duecie z Kalim czy też wydanej w 2018 roku „OUT”, do nagrania których zapraszał wykonawców różnych gatunków muzycznych, takich jak: Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, Monika Borzym, Marcelina, Kamil Bednarek, Krzysztof Herdzin oraz raperów: KęKę, Quebonafide, Tede, Zeusa, Miuosha, Dwa Sławy, Mama Selita, Piha, Bisza czy Rahima. Albumy Pawbeatsa to eklektyczne dzieła łączące praktycznie każdy gatunek muzyczny z orkiestracjami. W 2014 i 2015 roku został wyróżniony tytułem Bydgoszczanina Roku. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – "Prosto przed siebie", Pih – "Dowód Rzeczowy" (trylogia), KęKę – "Nowe Rzeczy" czy też autorska "Utopia".


Partnerzy wydarzenia:

Łódzkie Centrum Wydarzeń, Zike Rental, Zike Labs

Patroni medialni:

WP, RMF MAXXX, KręciołaTV, Plakatowanie Łodzi

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.