Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Paweł Domagała - 1984 Tour cz. 2 - WYPRZEDANE!

Opis

Organizator: Wytwórnia

KONCERT WYPRZEDANY

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!


Jego jesienna trasa koncertowa została wyprzedana w mgnieniu oka, mimo tego, że druga płyta ukaże się dopiero 16 listopada. Nie da się zaprzeczyć, że Paweł Domagała to jeden z bardziej popularnych i rozpoznawanych aktorów, a teraz także wokalistów, młodego pokolenia. Jednocześnie rozwija swoją karierę aktorską i muzyczną. Paweł pisał i wykonywał swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu, co zaowocowało w końcu wydaniem wymarzonego albumu. Debiutancka płyta artysty zatytułowana "Opowiem Ci o mnie" ukazała się w 2016 roku i niemalże od razu trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Trasa promująca pierwszy album również cieszyła się ogromnym powodzeniem, a sale były wyprzedawane do ostatnich miejsc na długo przed koncertami.
Zachęcony sukcesem pierwszej płyty Domagała rozpoczął z zapałem prace nad kolejnym krążkiem. Nowe wydawnictwo ukaże się w listopadzie i będzie nosić tytuł: "1984". Na płycie znajdzie się 12 premierowych piosenek. Już teraz zapraszamy na drugi koncert Pawła Domagały w Wytwórni, tym razem 27 stycznia!

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.