Kup bilet Kup bilet z noclegiem

PRO8L3M - ART BRUT 2 TOUR - KONCERT PRZENIESIONY

Opis

NOWA DATA KONCERTU: 20.11.2020

W związku z podjęciem kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 w Polsce oraz wydanymi rozporządzeniami sztabu kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącymi imprez kulturalnych informujemy, że koncert grupy PRO8L3M w Łodzi z dn. 20 marca 2020 zostaje przeniesiony na 20 listopada 2020. Zakupione bilety zachowują ważność na nową datę koncertu.


Organizator: Revolume


Duet PRO8L3M zapowiedział kontynuację kultowego mixtape'u – nadchodzi „Art Brut 2”. Podczas trasy promującej nie zabraknie koncertu w łódzkiej Wytwórni. Występowi będzie towarzyszyć całkowicie nowa oprawa wizualna przygotowana specjalnie na te trasę.

Wydany sześć lat temu album „Art Brut” już w momencie premiery stał się klasykiem. Wydawnictwo wyprzedało się na pniu i dziś wartość używanych egzemplarzy na aukcjach internetowych przekracza kilkaset złotych. Album miał charakter materiału koncepcyjnego, a jego warstwa muzyczna oparta była na samplach z polskiej muzyki rozrywkowej lat 70. i 80. Płyta doceniona została przez krytyków, jak również w środowiskach poza hip-hopowych. Tytułem nawiązywała do artystycznego ruchu art brut, w języku francuskim oznaczającego sztukę „surową, nieokrzesaną”. Mixtape promował teledysk do utworu „Jakby świat kończył się” w którym wystąpili polska aktorka Aleksandra Hamkało i raper Sokół.

PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Od momentu debiutu w 2013 roku każde kolejne wydawnictwo zespołu przynosi platynowe płyty i elektryzuje coraz większe kręgi słuchaczy. Regularnie wyprzedając największe sale koncertowe w Polsce, PRO8L3M to jeden z największych fenomenów muzycznych ostatnich lat. Duet porusza i łączy odbiorców różnorodnych gatunków - od hip-hopu, po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami. Stołeczny duet tworzony przez Oskara i Steeza zadebiutował kontrowersyjnym „C30-C39”, który dla wielu był długo oczekiwanym powiewem świeżości. Od tego czasu PRO8L3M nie zwalnia tempa, duet jak do tej pory ma na swoim koncie sześć wydawnictw. Porywające, liryczne pomysły Oskara i zaskakujące eksploracje muzyczne Steeza to połączenie, które zawsze tworzy pomysłowe koncepty zarówno w warstwie muzycznej, jak i merytorycznej.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.