Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Soundedit'20 - Rockowisko - Pamiętacie?

WSTĘP WOLNY

Opis

Organizator: Festiwal Soundedit

Udział we wszystkich punktach programu „Rockowisko-Pamiętacie” (23 października, Klub Wytwórnia w Łodzi) jest bezpłatny. Prosimy jednak o wcześniejsze zgłoszenia na adres email: info@soundedit.pl.

 


 

Motywem przewodnim festiwalowego piątku (23 października) będą wspomnienia o łódzkim festiwalu z lat 80. które do dziś pozostają żywe wśród mieszkańców miasta i fanów polskiej muzyki rockowej. Mimo wielokrotnych prób nigdy nie udało się zorganizować Rockowiska ponownie.
Ten festiwalowy dzień, to próba rzetelnego podejścia do tematu stojącej w cieniu Festiwalu w Jarocinie imprezy, której ranga była równie istotna dla polskiej muzyki przełomu lat 80 i 90. Docelowo, prace nad tym projektem trwają, planowana jest publikacja dokumentująca historię Rockowiska w oparciu o archiwum i wypowiedzi uczestników i twórców.
Rockowisko było jednym z najpopularniejszych festiwali w latach 80., składało się z dwóch części: Przeglądu Łódzkich Grup Rockowych oraz koncertu głównego. Łącznie odbyło się sześć edycji, każda z nich budziła ogromne emocje.
W piątek – 23 października – w dużej sali Klubu Wytwórnia przygotowano następujące punkty programu.
O godz. 18.00 projekcja filmu TVP z Rockowiska 1986 (czas trwania 34 min). Bezpośrednio po projekcji,odbędzie się debata o Rockowisku.
Udział w niej wezmą: Marek Wiernik (Trójka – prowadzący), Marek Proniewicz (promotor muzyczny), Maciej Jaworski (organizator Rockowiska), Zbyszek Krzywański (gitarzysta Republiki) oraz Ziemek Kosmowski (lider Rendez Vous).
Po spotkaniu, ok. godz. 19.30 wystąpi projekt Zbyszka Krzywańskiego "Czarno-Białe Ślady", a następnie Zed Kosmofsky - nowy projekt Ziemka Kosmowskiego.
Partnerem wydarzenia jest Rekonstrukcja Cyfrowa TVP.
Udział we wszystkich punktach programu „Rockowisko-Pamiętacie” (23 października, Klub Wytwórnia w Łodzi) jest bezpłatny. Prosimy jednak o wcześniejsze zgłoszenia na adres email: info@soundedit.pl.
I Am The Sound! – jestem brzmieniem. Jestem dźwiękiem. Jestem muzyką. Zapraszamy na 12. edycję Soundedit, zapraszamy do Łodzi!

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.