Kup bilet Kup bilet z noclegiem

SYLWESTER 2018/2019 VIVA ITALIA!

Opis

Włoskie miejsca, włoskie smaki, włoska zabawa! Zapraszamy na magiczną, sylwestrową noc, podczas której Teatr V6 odsłoni piękno i różnorodność kultury słonecznej Italii.

Uraczymy Państwa wyśmienitymi i oryginalnymi specjałami kuchni włoskiej. Wszystko w kompozycji z włoskim winem, prosecco i fantazyjnymi drinkami.

O muzyczną oprawę pod hasłem „La Dolce Vita” zadba charyzmatyczny DJ Sebastian.

Cena za bal sylwestrowy: 990 PLN / para
Rozpoczęcie balu: 31.12.2018, godz. 20:00

Sprawdź menu sylwestrowe!

Przywitaj Nowy Rok po włosku – smacznie i z rozmachem!
Do uczestnictwa w balu zapraszamy jedynie osoby pełnoletnie. Podane ceny zawierają VAT.

 

Uczestników balu zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty na nocleg w cenie 450 PLN za parę, obejmującej dodatkowo:

● śniadanie do godz. 15:00
● wczesne zameldowanie od godz. 11:00
● późne wymeldowanie do godz. 16:00
● bezpłatne miejsce parkingowe
● darmowy wstęp do Health Club

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub dokonania rezerwacji prosimy o kontakt: sylwester@doubletreelodz.pl, 883 517 009.

Specjalna oferta noclegu jest dedykowana tylko dla gości biorących udział w balu. Oferta jest limitowana i uzależniona od dostępności pokoi standardowych. Oferta jest bezzwrotna, co oznacza, że w przypadku zmiany lub anulacji przedpłacona kwota nie będzie podlegała zwrotowi. Uczestnicy balu maja możliwość skorzystania z dodatkowej promocji przedłużenia pobytu w cenie 100 PLN brutto za każdą dodatkową dobę w terminie 29.12.2018 - 01.01.2019.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.