Kup bilet Kup bilet z noclegiem

The Dumplings - Trasa Przykro Mi

Opis

Organizator: Wytwórnia
Bilety (I pula do wyczerpania): 
parter, miejsca stojące: 60 zł z kartą zniżkową / 65 zł bez karty zniżkowej;
balkony: 95 zł z kartą zniżkową / 100 zł bez karty zniżkowej;

...Więcej informacji o zniżkach...

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu! (Regulamin klubu)

Formularz zgody na udział w koncercie osób między 16. a 18. rokiem życia

Harmonogram:

19:00 Otwarcie Bram
20:00
Support Ina West
21:00
The Dumplings


Tworzony przez Justynę Święs i Kubę Karasia elektro-popowy duet The Dumplings po sześciu latach wspólnego grania rusza w pożegnalną trasę koncertową zatytułowaną "Przykro mi". Autorzy takich hitów, jak "Betonowy las", "Nie gotujemy", "Kocham być z tobą" czy "Raj" na jakiś czas postanowili tymczasowo zawiesić działalność, o czym poinformowali swoich fanów na Facebooku:

– Kochani!!! Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie w tym, co robimy. Teraz postanowiliśmy chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą!!! Ale zanim to nastąpi zapraszamy na naszą ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas! Przybywajcie!

29 października zespół zaprezentował klip do singla "Przykro mi" w reżyserii Filipa Berendta i Inez Kujdy. Na koncert w ramach pożegnalnej trasy koncertowej "Przykro mi" w łódzkiej Wytwórni zapraszamy 15 listopada o godzinie 20:00.


Supportem the Dumplings będzie Ina West. Producentka, autorka muzyki i tekstów, łącząca minimalistyczny chłód brzmienia Portishead z koncertową energią Die Antwoord. Artystka tworzy transową, nowofalową elektronikę z elementami trip hopu i acid jazzu, zahaczając o surowe rejony techno i plemienność, która bierze za rękę i zaprasza do tańca. W tekstach oniryczna. W śpiewie i melodiach reprezentuje realizm magiczny. W wydaniu na żywo serwuje połączenie klasycznego instrumentarium, tanecznego bitu i surowych wokalnych harmonii. Akt jaskrawy i opalizujący. Uniesienie ponad decorum i ostrożność.Debiutancki album wydała pod pseudonimem Cosovel (2015), ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w Polsce (Tauron Nowa Muzyka, Orange Warsaw Festival, Spring Break) i za granicą (The Great Escape /UK/, Reeperbahn /Niemcy/, MENT /Słowacja/, Mu:Con czy Zandari /Korea Południowa/). Współpracowała z Piotrem Roguckim współtworząc utwór "Płyń" z albumu "J.P. Śliwa", grała na klawiszach w zespole Julii Marcell. Występuje w składzie koncertowym zespołu Ten Typa Mesa, gdzie gra na klawiszach, gitarze basowej oraz śpiewa w chórkach, współpracuje z Teatrem Polskim w Bydgoszczy.

W lutym 2019 pod pseudonimem Ina West ukazała się jej długogrająca płyta zatytułowana "Girls", która jest zapisem ostatnich dwóch lat podróży, spotkań i zdarzeń w życiu artystki, zawirowań w poczuciu wszechogarniającego rozproszenia i chwilowości. Piosenki stanowią opowieść o przemianach, źródłach siły, dojrzewaniu myśli i pożegnaniach oraz o miłości jako postawie życiowej, w centrum zdarzeń dziewczyny.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.