Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Tomek i Przyjaciele - SPEKTAKL PRZEŁOŻONY

Opis

Drodzy Fani

 

Z ogromnym smutkiem informujemy, że z powodu dużej ilości rezygnacji oraz znacznej liczby osób, które nie podjęły jeszcze decyzji odnośnie udziału w spektaklu Tomek i Przyjaciele Na Żywo w dniu 11 lipca w Łodzi, podjęliśmy decyzję o realizacji musicalu w innym terminie. 

 

Pracujemy obecnie nad nową, jesienną datą podczas kolejnej trasy Tomka po Polsce. O nowej dacie niezwłocznie Was poinformujemy. 

 

Liczymy na Waszą wyrozumiałość. Wierzymy, że jesienią spotkamy się w tym samym, a nawet jeszcze większym składzie i razem będziemy mogli śpiewać i tańczyć podczas musicalu. 

Życzymy Wam udanych, bezpiecznych i pełnych uśmiechu wakacji!

 

Do zobaczenia jesienią! 

 

 godz: 12:30

Organizator: Good Walk
Bilety:  od 40 zł

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu! (Regulamin klubu)


Agencja Good Walk prezentuje po raz pierwszy w Polsce spektakl "Tomek i Przyjaciele", czyli opowieść o tym, jak „Tomek ratuje cyrk”! Światowy hit w polskiej wersji, wspaniałe show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw, pełne wesołych piosenek i tańca, już 15 marca w Wytwórni!

Ciuch-ciuch! "Tomek i Przyjaciele", bohaterowie wspaniałej bajki, wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wyjątkowe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat! 60 minut znakomitej zabawy gwarantowane!


Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż. Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy!Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny „Tomek ratuje cyrk”.

Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

Obsada: Magdalena Jaworska, Katarzyna Kołodziejczak, Teresa Kowalik, Paulina Moś, Alan Bochnak, Mateusz Grabowski, Dominik Rybiałek, Radosław Smużny oraz (głosy) Janusz Zadura jako Tomek, Waldemar Barwiński jako Kuba, Grzegorz Drojewski jako Piotruś oraz Sławomir Pacek jako Gabryś.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.