Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Repertuar

KWIECIEŃ

Ray Wilson - Genesis Classic

Były wokalista supergrupy Genesis, Ray Wilson, wystąpi w łódzkiej Wytwórni! W trakcie tej części trasy zatytułowanej "Genesis Classic" Wilson odwiedzi Polskę, Niemcy, Holandię, Austrię, Szwajcarię. Szkocki wokalista zaprezentuje zarówno największe przeboje Genesis, jak i autorski materiał. Nie zabraknie mocniejszych dźwięków oraz pięknych rockowych ballad. Można spodziewać się także muzycznych niespodzianek.

Kup bilet
MAJ

Raz Dwa Trzy

Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Zespół Raz Dwa Trzy odwiedzi Wytwórnię 7 maja.

Kup bilet

Stand-up Comedy: Abelard Giza

Jeden z niekwestionowanych mistrzów polskiego stand-up'u - Abelard Giza - przyjedzie do Łodzi ze swoim programem "Ludzie Trzymajcie Kapelusze"!

Kup bilet

Siesta w drodze: JEHRO

Wraz z Marcinem Kydryńskim zapraszamy na wiosenną odsłonę Siesty w Drodze. 21 maja na scenie w Wytwórni wystąpi Jehro. Artysta pochodzący z Marsylii swoją twórczością zawartą na wspaniałych albumach (m.in. „Jehro” i „Cantina Paradise”) niesie potęgę światła i pozytywnych emocji, wprawnie jednocząc ze sobą rytmy reggae, calypso i bossa novę.

Kup bilet

Poświatowska/Radek

Projekt Poświatowska/Radek wybrzmi w sali kinowej Kina 3D Wytwórnia. Subtelny klimat wierszy poetki oraz piękne i liryczne kompozycje Janusza Radka w nowoczesnych aranżacjach do usłyszenia już 27 maja.

Kup bilet

Agnes Obel

Pochodząca z Danii Agnes Obel zaczęła grać na fortepianie już w wieku sześciu lat, co nie powinno nikogo dziwić, biorąc pod uwagę, że jej matka była błyskotliwym muzykiem, a ojciec kolekcjonerem egzotycznych instrumentów. Sztuka w domu państwa Obel była wszechobecna, przez co inspiracje artystki sięgały od szwedzkiego pianisty jazzowego Jana Johanssona, po muzykę bardziej popularną takich wykonawców, jak m.in. PJ Harvey, Claude Debussy, Roy Orbison czy Joni Mitchell.

Kup bilet
CZERWIEC

Spektakl Goło i Wesoło

4 czerwca w Wytwórni będziecie Państwo mogli zobaczyć niecodzienny spektakl Teatru Gudejko zatytułowany "Goło i Wesoło" w reżyserii Arkadiusza Jakubika. Jak daleko posuną się bohaterowie?

LIPIEC

Beth Hart

Po trzyletniej przerwie powraca do Polski nominowana do Grammy fenomenalna wokalistka Beth Hart. Lipcowe koncerty będą częścią trasy promującej wydaną pod koniec zeszłego roku płyty “Fire On The Floor”.

WRZESIEŃ

Kayah i Bregović

Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły i wyruszają w wielką trasę koncertową. Artyści wystąpią wspólnie na 7 koncertach w Polsce. Swój kultowy repertuar z płyty "Kayah i Bregović" zagrają w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, Łodzi oraz Szczecinie.

Cohen i Kobiety

Cohen i Kobiety. Niezwykle poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena w wykonaniu równie niezwykłych kobiet. Utwory w przekładzie Macieja Zembatego zinterpretują na nowo czołowe polskie wokalistki reprezentujące różne style, różne pokolenia. Na jednej scenie w łódzkim klubie Wytwórnia wystąpią: Matylda Damięcka, Ania Dąbrowska, Martyna Jakubowicz, Gaba Kulka, Iza Lach, Anita Lipnicka, Grażyna Łobaszewska, Maria Peszek, Julia Pietrucha, Renata Przemyk, Natalia Przybysz i Daria Zawiałow. Niezapomniane "In My Secret Life", "Suzanne" czy "Dance Me To The End Of Love" zyskają nowy, kobiecy wymiar.

Kup bilet
PAŹDZIERNIK

Kabaret Młodych Panów

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.

Kup bilet
LISTOPAD

In memory of George Michael

Gorąco przyjęte wydarzenie „In Memory of George Michael” pod kierownictwem Grzegorza Urbana, z udziałem takich solistów jak: Kasia Rościńska, Maciej Starnawski i Michał Szafraniec rusza w trasę. 12 listopada zawita do łódzkiej Wytwórni.

Kasia Kowalska Akustycznie

Kasia Kowalska - jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek ciesząca się dużą popularnością wystąpi w łódzkiej Wytwórni 28 listopada. Będzie to koncert w wyjątkowej, akustycznej odsłonie, podczas którego w niecodziennych aranżacjach usłyszymy największe przeboje artystki.

Kup bilet
GRUDZIEŃ

Piotr Bałtroczyk

O Piotrze Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem.

Kup bilet

Andrzej Piaseczny 25 Tour

Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa w muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą. Podczas trasy 25 Tour artysta odwiedzi najpiękniejsze sale koncertowe w Polsce.

Kup bilet

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.