Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Repertuar

PAŹDZIERNIK

IX Wielka Trasa Stand-up Polska

Soundedit'19 - Moskwa, Blitzkrieg

Kup bilet

Fortepiany Wolności - Soundedtit'19

LISTOPAD

Mazolewski/Porter

Kup bilet

KULT - Pomarańczowa Trasa 2019

Kup bilet

Siesta w Drodze: Lucibela

Kup bilet

The Royal Moscow Ballet - Jezioro Łabędzie

Król - Nieumiarkowania

Kup bilet

Pawlik/Moniuszko - Włodek Pawlik Trio

Kup bilet

Marek Piekarczyk Akustycznie

Kup bilet

The Dumplings - Trasa Przykro Mi

Kup bilet

Sorry Boys - Trasa Miłość 2019

Kup bilet

Nocny Kochanek (Support: Bodzis)

LemON Akustycznie

Kup bilet

Krzysztof Zalewski - Solo Act

GRUDZIEŃ

Pawbeats Orchestra

Kup bilet

Daria Zawiałow

Kup bilet

Riedel 4 Riedel

Kup bilet

Bednarek

Paris! The Show

Kup bilet

COMA - trasa GAME OVER (SOLD OUT!)

Kup bilet

Łąki Łan

Kup bilet

illegal noise

STYCZEŃ

Gwiazdo Świeć, Kolędo Leć!

Kup bilet

Grzegorz Turnau - Bedford School

Kup bilet

Dżem

Kup bilet
LUTY

Siesta w Drodze: Maria Emilia

Fisz Emade Tworzywo

MARZEC

Kult Akustik 2020

Dźwięki Świata w Wytwórni - Oum

Kup bilet

Dire Straits Experience

Dawid Podsiadło - Leśna Muzyka - SOLD OUT!

KWIECIEŃ

Muzyka zespołu Metallica Symfonicznie

MAJ

Forever Amy

CZERWIEC

Bond in Concert

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.