Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Repertuar

KWIECIEŃ

Meek, Oh Why? - Zachód

Kup bilet

Artur Rojek - Kundel - KONCERT PRZENIESIONY

MAJ

Forever Amy

Kup bilet

MALEŃCZUK +Rhythm Section

Kup bilet

Queen Symfonicznie

Kup bilet

Queen Symfonicznie

Kup bilet

Basia Trzetrzelewska - Butterflies

Ikony muzyki: Poeci rocka - NOWY TERMIN

Artur Andrus - Recital Kabaretowy

Kup bilet

O.S.T.R. - GNIEW - NOWY TERMIN

CZERWIEC

Formidable! Aznavour

Kup bilet

Bond in Concert

Kup bilet
WRZESIEŃ

Artur Rojek - Kundel - NOWY TERMIN

Miejski Hip Hop Festiwal

Kup bilet

Piaseczny The Best - NOWY TERMIN

Kup bilet
PAŹDZIERNIK

KARAŚ/ROGUCKI - NOWY TERMIN

Dawid Podsiadło - Leśna Muzyka - NOWY TERMIN

Soundedit'20 - Marc Almond

Kup bilet

Bass Astral x Igo Ensemble - NOWY TERMIN

LISTOPAD

PRO8L3M - ART BRUT 2 TOUR - NOWY TERMIN

Anna Maria Jopek - Przestworza - NOWY TERMIN

Kup bilet

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Kup bilet
GRUDZIEŃ

Kuba Badach - Oldschool - NOWY TERMIN

LUTY

Dire Straits Experience - NOWY TERMIN

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.