Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Repertuar

LUTY

Mikromusic Trio

Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tez muzyki ludowej.

Kup bilet
MARZEC

Ania Dąbrowska

Jak śpiewa w jednej z nowych piosenek – nic nie musi. To raczej my musieliśmy czekać na nowy materiał Ani Dąbrowskiej, tym razem wyjątkowo długo. Artystka poświęciła się bowiem życiu rodzinnemu, ale też postanowiła przemeblować swoje zaplecze artystyczne: zmieniła management, skład zespołu, producenta i wreszcie na nowo wymyśliła swoją muzykę, pozostawiając na szczęście te elementy, które zawsze były nieodzownymi elementami jej stylu: pastelowe ciepło głosu, szlachetne melodie i szczyptę melancholii w tle. W Wytwórni zagra 10 marca.

Kup bilet

Mrozu

11 marca w Wytwórni zagra Mrozu. Będzie to trasa promująca zbliżający się wielkimi krokami album "Zew", którego premiera zaplanowana jest na 24 marca.

Kup bilet

Paweł Domagała

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się artystycznie również na tym polu.

Kup bilet

Tommy Emmanuel

Jeden z najlepszych gitarzystów akustycznych na świecie zagra dla łódzkiej publiczności w marcu. Genialny Australijczyk dzięki wybitnemu talentowi muzycznemu, olbrzymiej dawce humoru i niezwykłej energii sprawia, że każdy jego występ na żywo jest ogromnym przeżyciem dla melomanów i osób, które zdecydują się zobaczyć jego show po raz pierwszy.

Kup bilet

KULT AKUSTIK

Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę, podczas której usłyszymy największe przeboje KULT w wersjach bez prądu.

Kup bilet

Marek Dyjak

„Miejsca przedmioty kształty drzwi” to pierwszy singiel z najnowszej płyty Dyjaka – „Pierwszy Śnieg”. 19 marca usłyszmy go podczas koncertu w Wytwórni.

Kup bilet

Anna Maria Jopek

Po podróżach w głąb muzyki japońskiej („Haiku") i luzofońskiej („Sobremesa”) - Anna Maria Jopek tym razem zaśpiewa po polsku z legendarnym pianistą kubańskim Gonzalo Rubalcabą i jego trio jazzowym. Płyta „Minione”, która ukazała się 3 lutego, to wskrzeszenie najpiękniejszych przedwojennych tang polskich. Do posłuchania na żywo w Wytwórni 26 marca.

Kup bilet

Voo Voo

Każda z kolejnych płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka. Zespół nie boi się przekraczać rockowych granic. W marcu Voo Voo zaprezentuje przy Łąkowej 29 utwory z nowej płyty.

Kup bilet

Artur Andrus

Artur Andrus - dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej". Na co dzień dobrze znany jako redaktor trójkowej "Akademii rozrywki", ceniony i lubiany konferansjer imprez kabaretowych, komentator "Szkła kontaktowego". Już 31 marca wystąpi w Wytwórni!

Kup bilet
KWIECIEŃ

Happysad

Happysad rusza w trasę z nowymi piosenkami. Premiera płyty Ciało Obce zaplanowana jest na 10 lutego, a trasa promująca ten krążek (obejmująca osiemnaście miast) zaczyna się już tydzień później.

Kup bilet

Domowe Melodie

To niezwykłe trio w ciągu kilku lat mocno już odcisnęło dłonie na polskim podwórku muzycznym. Kroczą własnymi ścieżkami, unikają medialnego szumu i marketingowych trików, zdobywając wierną grupę słuchaczy. Po kilkumiesięcznej przerwie wracają do żywiołu, jakim niewątpliwie są koncerty na żywo. Zapraszamy do Wytwórni.

Kup bilet

Marillion Weekend

Zespół Marillion, najwybitniejszy przedstawiciel tzw. nowej fali rocka progresywnego, który przyjął nazwę w hołdzie Tolkienowi od jego "Silmarillion", zagra w Wytwórni w weekend 7-9 kwietnia 2017.

Gregory Porter

Muzyczne objawienie ostatnich lat, jeden z najlepszych wokalistów jazzowych swojego pokolenia, mężczyzna rozpoznawany po swoim głębokim głosie o pięknej barwie - Gregory Porter przyjedzie do Polski w kwietniu 2017 roku! Muzyk odwiedzi Łódź w ramach trasy promującej jego najnowszy album "Take Me to the Alley".

LemON

LemON to na polskiej scenie muzycznej jedna z najbardziej spektakularnych karier ostatniej dekady. W zaledwie cztery lata dorobili się trzech płyt, rozpoznawalnego stylu i rzeszy fanów. Zamiast jednak odcinać kupony od raz osiągniętego sukcesu, postanowili zaryzykować i wszystko zmienić...

Kup bilet

Lady Pank Akustycznie

Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, obchodzi w tym roku 35-lecie działalności. Z tej okazji zespół zagrał ponad 80 koncertów w całym kraju. W marcu i kwietniu 2017 roku zwieńczeniem obchodów 35-lecia będzie trasa "Lady Pank – 35 lat - akustycznie", która obejmie swoim zasięgiem 11 miast (12 koncertów). Nie mogło na niej zabraknąć Wytwórni.

Kup bilet
MAJ

Raz Dwa Trzy

Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Zespół Raz Dwa Trzy odwiedzi Wytwórnię 7 maja.

Kup bilet

Agnes Obel

Pochodząca z Danii Agnes Obel zaczęła grać na fortepianie już w wieku sześciu lat, co nie powinno nikogo dziwić, biorąc pod uwagę, że jej matka była błyskotliwym muzykiem, a ojciec kolekcjonerem egzotycznych instrumentów. Sztuka w domu państwa Obel była wszechobecna, przez co inspiracje artystki sięgały od szwedzkiego pianisty jazzowego Jana Johanssona, po muzykę bardziej popularną takich wykonawców, jak m.in. PJ Harvey, Claude Debussy, Roy Orbison czy Joni Mitchell.

Kup bilet
PAŹDZIERNIK

Kabaret Młodych Panów

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.

Kup bilet
GRUDZIEŃ

Piotr Bałtroczyk

O Piotrze Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.