Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Repertuar

PAŹDZIERNIK

Soundedit '17

Festiwal Soundedit od początku istnienia przedstawia i przybliża wszelkie aspekty związane z muzyką i jej produkcją. Do ogłoszonych już występów - Skalpel i Michael Nyman - dołączają zatem nowi goście. Daniel Miller, producent płyt Depeche Mode, powraca do Łodzi by zagrać swój set DJ-ski. Brian Griffin, wybitny fotograf muzyków, otworzy wystawę, na której światową premierę będzie miała jego książka „Pop”. W Wytwórni wystąpi legenda muzyki elektronicznej - Gary Numan.

Soundedit '17: Skalpel / Gary Numan / Daniel Miller

Trent Reznor z Nine Inch Nails o Gary'm Numanie mawiał tak: „Zawsze byłem pod wrażeniem sposobu, w jaki Gary Numan znalazł swój własny głos. Było to niezwykłe, zrobił to odważnie i bez wahania. Widzę, jak robię to, czego nauczyłem się od niego”. Prince dodawał: „Nadal są ludzie, którzy próbują zrozumieć na czym polega geniusz Gary’ego Numana”. Artysta wystąpi w Wytwórni w ramach Soundedit '17 już 27 października. Tego wieczoru na scenie przy Łąkowej 29 pojawi się także polski duet nu jazzowy Skalpel, tworzony przez producentów Marcina Cichego i Igora Pudło. Po koncercie zapraszamy na DJ set w wykonaniu Daniela Millera.

Kup bilet

Soundedit '17 - The Residents, Marek Biliński, Holy Holy

The Residents to ikona w świecie muzyki eksperymentalnej. Mają na koncie przełomowe prace w dziedzinie elektroniki, trance’u, punku czy industrialu. Zespół jest jedną z największych tajemnic w świecie muzyki. Nikt nie zna prawdziwiej tożsamości artystów. Specjalny koncert przeznaczony dla publiczności Soundedit przygotuje również mistrz i pionier polskiej muzyki elektronicznej – Marek Biliński. Po koncercie the Residents na scenie przy Łąkowej 29 pojawi się zespół Holy Holy - wychodzący naprzeciw wszystkim tym, którym brakuje kultowego brzmienia wczesnych piosenek Davida Bowie. Muzycy, którzy mówią o sobie: „Nie jesteśmy kolejnym tribute bandem, jesteśmy wiarygodni. Współtworzyliśmy z Davidem Bowie”.

Kup bilet

COMA + Goście specjalni: Snowman i Reload

Łódzki zespół COMA powraca do Wytwórni na jesień, aby zaprezentować najnowszy album "Metal Ballads vol.1" , którego premiera już 20 października.

Kup bilet

ØRGANEK

Formacja ØRGANEK powraca do Łodzi z koncertem promującym ostatnie wydawnictwo - "Czarna Madonna". Na scenie przy Łąkowej 29 zobaczymy ich 31 października.

Kup bilet
LISTOPAD

XXANAXX

Zespół XXANAXX wystąpi w łódzkiej Wytwórni 2 listopada!

Kup bilet

Miuosh i FDG. Orkiestra

Katowicki raper, niekwestionowany artysta ze Śląska, przyjedzie do Łodzi z najnowszą płytą "POP."!

Kup bilet

Krzysztof Zalewski

Jesienią rozpocznie się druga część trasy promującej album Krzysztofa Zalewskiego "Złoto" wydanego w listopadzie ubiegłego roku. Na płycie znalazły się takie przeboje jak "Miłość, miłość", "Polsko", "Luka" czy "Jak dobrze" z gościnnym występem Natalii Przybysz. 4 listopada artysta zawita ponownie do Wytwórni.

Kup bilet

Agnieszka Chylińska Forever Child TOUR 2017

Agnieszki Chylińskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Niekwestionowana królowa rocka, obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat. Kontrowersyjna, charyzmatyczna, do bólu szczera i nieprzewidywalna. W swojej obecnej twórczości wprawnie łączy muzykę taneczną z rockową energią, gitary z elektroniką, mocny wokal z klubowymi brzmieniami. Po siedmiu latach przerwy powróciła z albumem "Forever Child" i znów skradła serca publiczności. W łódzkiej Wytwórni artystka pojawi się ponownie już 5 listopada!

Kup bilet

Kuba Badach - Oldschool

Kuba Badach wystąpi w Wytwórni w ramach trasy koncertowej promującej zbliżające się wydawnictwo "Oldschool".

Kup bilet

Strachy na Lachy - Przechodzień o wschodzie

Strachy na Lachy wracają ze świeżym materiałem. Nową płytę "Przechodzień o wschodzie" usłyszymy w Wytwórni już 10 listopada!

Kup bilet

Łąki Łan Leć Tour

"Moc, energia, endorfina"! Łąki Łan wystąpią w łódzkiej Wytwórni!

Kup bilet

In memory of George Michael

Gorąco przyjęte wydarzenie „In Memory of George Michael” pod kierownictwem Grzegorza Urbana, z udziałem takich solistów jak: Kasia Rościńska, Maciej Starnawski i Michał Szafraniec rusza w trasę. 12 listopada zawita do łódzkiej Wytwórni.

Kup bilet

Kroke & Sławek Berny

Zespół Kroke zawita do Wytwórni. Koncert promować będzie ich ostatni album "Traveller".

Kup bilet

Natalia Przybysz

Natalia Przybysz powróciła z kolejnym solowym albumem zatytułowanym "Światło Nocne". Artystka w ramach trasy promującej krążek wystąpi jesienią w Wytwórni!

Kup bilet

Bovska - trasa "W Pysk"

W listopadzie Bovska wystąpi po raz drugi w klubie Wytwórnia. Tym razem koncert promować będzie ostatnie wydawnictwo artystki zatytułowane "Pysk".

Kup bilet

Jamal

Jamal zagra w Wytwórni w ramach trasy promującej najnowsze wydawnictwo zatytułowane "1994".

Kup bilet

Happysad + Support: Sonbird i Terrific Sunday

Zespół Happysad ponownie rusza w trasę z nowym materiałem. Premiera płyty "Ciało Obce" miała miejsce 10 lutego 2017.

Kup bilet

Zakopower & Atom String Quartet

25 listopada zapraszamy na wyjątkowy koncert - dialog góralskiej kapeli i jazzowego kwartetu, czyli Zakopower & Atom String Quartet.

Kup bilet

Dr Misio

W listopadzie do Wytwórni zawita po raz pierwszy Dr Misio. Gwarantujemy solidną dawkę rock&roll'a.

Kup bilet

Kasia Kowalska Akustycznie

Kasia Kowalska - jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek ciesząca się dużą popularnością wystąpi w łódzkiej Wytwórni 28 listopada. Będzie to koncert w wyjątkowej, akustycznej odsłonie, podczas którego w niecodziennych aranżacjach usłyszymy największe przeboje artystki.

Kup bilet

Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa zagrają w Wytwórni 30 listopada.

Kup bilet
GRUDZIEŃ

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska zaprezentuje swój najnowszy album "Halo Tu Ziemia".

Kup bilet

Brodka Tour

Brodka zagra w Wytwórni w ramach trasy klubowej BRODKA TOUR już 2 grudnia!

Piotr Bałtroczyk

O Piotrze Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem.

Kup bilet

Mikromusic

Grupa Mikromusic zaprezentuje w Wytwórni utwory z najnowszego albumu "Tak mi się nie chce".

Kup bilet

Andrzej Piaseczny 25 Tour

Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa w muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą. Podczas trasy 25 Tour artysta odwiedzi najpiękniejsze sale koncertowe w Polsce.

Kup bilet

Taco Hemingway - SOLD OUT

Taco Hemingway zagra w Łodzi w ramach trasy promującej jego najnowsze wydawnictwo "Szprycer".

Kortez

W grudniu do Wytwórni ponownie zawita Kortez - laureat Fryderyka 2016, obdarzony niezwykłym głosem, muzyczną wrażliwością i niezaprzeczalnym talentem. Artysta zagra w Łodzi już 9 grudnia i będzie to koncert w ramach trasy promującej jego nowe wydawnictwo.

Kup bilet

Ralph Kaminski - trasa koncertowa "Morze"

Ralph Kaminski po raz pierwszy wystąpi w łódzkiej Wytwórni!

Kup bilet

Lady Pank

Już 13 grudnia zespół Lady Pank zaprezentuje się w Wytwórni w tradycyjnej, rock’n’rollowej odsłonie.

Kup bilet

Fisz Emade Tworzywo

Kup bilet

LemON - Tu/Etiuda Zimowa

Grupa LemON powraca do Łodzi, tym razem w intymnej odsłonie.

STYCZEŃ

Zbigniew Preisner i Przyjaciele

Zbigniew Preisner i Przyjaciele na świątecznym koncercie w Wytwórni!

Kup bilet

Bednarek

Kamil Bednarek wraz z zespołem wyrusza w premierową trasę koncertową, promującą album „TALIZMAN”!

MARZEC

Kult Akustik

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej serii koncertów „bez prądu”, formacja Kazika Staszewskiego zaprasza swoich fanów do udziału w kolejnej trasie akustycznej!

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.