Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Repertuar

STYCZEŃ

Grzegorz Turnau - Bedford School

Kup bilet

Dżem

Kup bilet
LUTY

Ray Wilson - Genesis Classic

Kup bilet

Miuosh x FDG. Orkiestra - Powroty Tour

Julia Pietrucha - Folk it! Tour

Kup bilet

Tęgie Chłopy

Kup bilet

Abelard Giza w programie Piniata

Fisz Emade Tworzywo

MARZEC

Miejski Hip Hop Festiwal

Kup bilet

Kwiat Jabłoni

Kup bilet

Marek Dyjak - Piękny Instalator

Kup bilet

Sokół – Eskimo Tour

Kult Akustik 2020

Dźwięki Świata w Wytwórni - Oum

Kup bilet

Julia Marcell - Skull Echo

Kup bilet

Anna Maria Jopek - Przestworza

Kup bilet

Dire Straits Experience

Dawid Podsiadło - Leśna Muzyka - SOLD OUT!

PRO8L3M - ART BRUT 2 TOUR - WYPRZEDANY!

Ikony muzyki: Poeci rocka

Kup bilet

10. Wielka Trasa Stand-up Polska

Piaseczny The Best

Kup bilet
KWIECIEŃ

KARAŚ/ROGUCKI

Kup bilet

Muzyka zespołu Metallica Symfonicznie

Kuba Badach – Oldschool

Natalia Nykiel - Origo Tour

Kup bilet

Artur Rojek - Kundel

Już się nie wstydzę - Adam Szustak OP

MAJ

Forever Amy

Kup bilet

Queen Symfonicznie

Kup bilet

Queen Symfonicznie

Kup bilet
CZERWIEC

Formidable! Aznavour

Kup bilet

Bond in Concert

Kup bilet
LISTOPAD

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.