Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Beth Hart

Opis

Organizator: Agencja koncertowo-wydawnicza DELTA

Bilety (miejsca stojące): 160 złotych (przedsprzedaż, do 31 maja) / 180 złotych (od 1 czerwca)

Sprzedaż biletów startuje 16 marca, godz.10:00 za pośrednictwem www.ticketportal.pl

18:00 otwarcie bram
19:00 Koncert

Beth Hart to kalifornijska wokalistka i pianistka. Po trzyletniej przerwie powraca do Polski na dwa wyjątkowe koncerty - w  Łodzi i Katowicach.

Jej kariera zaczęła się w 1996r., kiedy to wydała pierwszy album "Immortal". Prawdziwy sukces przyniósł jej drugi krążek "Screamin' for My Supper", gdyż za sprawą piosenki "LA Song (Out of This Town)" zawartej na tym albumie artystka zyskała ogromny rozgłos. W 2014 roku wraz z Joe Bonamassa została nominowana do nagrody Grammy za najlepszy album bluesowy ("Seesaw").

Dużym sukcesem dla artystki był występ w Off-Broadway'owskim musicalu "Love, Janis", w którym Beth wcieliła się w samą Janis Joplin.

W 2010 roku do współpracy zaprosił ją Slash, z którym nagrała utwór "Mother Maria".

Artystka ma na swoim koncie albumy nagrane z zespołem, solowe oraz koncertowe, a ich ilość - dwanaście - jest naprawdę imponująca!

Jaka jest muzyka Beth Hart? To połączenie rocka, gospel i bluesa. Do Polski przyjedzie z ostatnim albumem "Fire On The Floor", którego europejska premiera odbyła się w 2016 roku.

Popis swoich wokalno-muzycznych umiejętności gwiazda da już 16 lipca o godzinie 19:00 w klubie Wytwórnia.INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w wydarzeniu muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na wydarzenie jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.