Kup bilet Kup bilet z noclegiem

ENERGIA KULTURY 2017

Opis

 

Wyborcza”, Telewizja Toya, Wytwórnia i Narodowe Centrum Kultury organizują plebiscyt na najważniejsze łódzkie wydarzenie kulturalne.

W tym roku do kapituły udało nam się zaprosić rektorów łódzkich uczelni artystycznych. To dla nas wielkie wyróżnienie. Z nadesłanych przez Państwa zgłoszeń wspólnie wybraliśmy finałową dziesiątkę. O tym, kto wygra, zdecyduje internetowe głosowanie na stronach lodz.wyborcza.pl i tvtoya.pl, które potrwa do 17 lutego do godz. 12.

Tego dnia podczas uroczystej gali w klubie Wytwórnia zostanie ogłoszony zwycięzca. Plebiscytową nagrodą jest kołyska Newtona – urządzenie pokazujące, jak energia przenosi się w świecie materii. Zaproszenie na galę, podczas której zaśpiewa Marek Dyjak, będzie można zdobyć, m.in. śledząc stronę lodz.wyborcza.pl.

ENERGIA KULTURY 2016ENERGIA KULTURY 

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.