Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Forever Amy - KONCERT PRZEŁOŻONY

Kup bilet

Opis

KONCERT PRZENIESIONY Z 15 GRUDNIA 2020 NA 19.06.2021. BILETY ZAKUPIONE NA POPRZEDNI TERMIN ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ!

Organizator: Agencja Good Walk
Bilety (miejsca na parterze, stojące): 100 zł 

Pozostałe miejsca dostępne są na stronie Ticketmaster.pl, ebilet.pl oraz w sieci salonów Media Markt;

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu! (Regulamin klubu)


Formularz zgody na udział w koncercie osób między 16. a 18. rokiem życia


"Forever Amy" to znakomity projekt muzyczny w wykonaniu The Amy Winehouse Band - oryginalnego zespołu artystki,  celebrujący muzykę i twórczość jedynej i niepowtarzalnej Amy Winehouse. Fenomenalni muzycy, członkowie oryginalnego zespołu Amy Winehouse, postanowili powróć do koncertowania!

Na czele The Amy Winehouse Band stoi Dale Davis – dyrektor muzyczny i basista zespołu Amy, a prywatnie wieloletni przyjaciel artystki, który wspólnie z klawiszowcem Richardem Cardwellem postanowili reaktywować oryginalny skład zespołu Amy, aby kultywować jej dziedzictwo muzyczne w możliwe najbardziej autentyczny sposób. Udział w projekcie bardzo szybko potwierdzili inny członkowie oryginalnego składu: Hawie Gondwe - gitarzysta, Nathan Allen - perkusista, Ben Edwards - trębacz oraz Jim Hunt – saksofonista, flecista i aranżer odpowiedzialny za jeden z charakterystyczne brzmienia utworów Winehouse. Muzycy zaprosili do współpracy utalentowaną soulowo-jazzową wokalistkę Albę Plano, która fenomenalnie oddaje charyzmę postaci Amy, nie tracąc przy tym własnej osobowości. Skład zespołu uzupełnili Dominic Glover, jeden z najlepszych trębaczy w Londynie. Reaktywacja zespołu Amy stała się sensacją w 2017 roku w Wielkiej Brytanii. Po 2 letniej przerwie The Amy Winehouse Band rozpoczyna europejskie tournée, które obejmie ponad 80 koncertów.

The Amy Winehouse Band zabiera publiczność w sentymentalną i piękną podróż po niezwykłym, muzycznym świecie Amy Winehouse. Przewodnikami w tej wyprawie będą muzycy i wieloletni przyjaciele Amy, którzy pomogli stworzyć jej unikalny  ponadczasowy styl i brzmienie. Koncert ma znakomitą oprawę wizualną. W jego trakcie można usłyszeć i zobaczyć unikatowe nagrania Amy Winehouse, wywiady i zarejestrowane fragmenty z jej życia. Projekt "Forever Amy" to niezapomniane przeżycie dla fanów twórczości Amy Winehouse!


15 grudnia na scenie Wytwórni wystąpią:


Dale Davis – dyrektor muzyczny zespołu Amy i basista; nagrywał i występował również z takimi artystami, jak Tina Turner, Mark Ronson, Norman Cook czy Paul Young; 

Hawie Gondwe – gitarzysta Amy w latach 2007-2011; nagrywał i występował również m.in. z Georgem Michaelem, Gnarlsem Barkleyem, Corrine Bailey Rae czy Sinead O’Connor; 

Nathan Allen – perkusja; dołączył do zespołu Amy mając zaledwie 21 lat; współpracował również z Tomem Joneems, Faith Evans czy Natashą Bedingfield; 

Jim Hunt – aranżer, saxofonista i flecista odpowiedzialny za jeden z najbardziej charakterystycznych dźwięków w utworach Amy, nagrywał i występował również z takimi artystami, jak Primal Scream, Richard Ahscroft, Paloma Faith czy Noel Gallagher; 

Alba Piano – wokal, niezwykła jazzowa i soulowa wokalistka, znakomicie przekazująca styl i energię sceniczną Amy, nie tracąca przy tym własnej osobowości; 

Dominic Glover – jeden z najlepszych trębaczy w Londynie; nagrywał i występował m.in. z Primal Scream, Noelem Gallagherem czy Brand New Heavies; 

James Halawell – klawisze; nagrywał i występował m.in. z The Waterboys, Florence and the Machine, Davidem Grayem czy Supergrass.
Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.