Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Happysad

Kup bilet

Opis

Organizator: Wytwórnia

Bilety:

przedsprzedaż: 50 zł z Kartą / 55 zł bez Karty

w dniu: 60 zł z Kartą / 65 zł bez Karty

 

Więcej informacji o zniżkach >>

 

Happysad rusza w trasę z nowymi piosenkami. Premiera płyty "Ciało Obce" pod szyldem Mystic Production zaplanowana jest na 10 lutego, a trasa promująca ten krążek (obejmująca osiemnaście miast) zaczyna się już tydzień później.

 

O nowym materiale muzycy mówią: "Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku."

 

Zespół nie zapomni też o starszych utworach. Oprócz tych z płyty "Ciało Obce", na pewno pojawi się zestaw piosenek bardzo dobrze znanych fanom.

 

W roli gości trasowych tym razem wystąpią: Tekno, Ted Nemeth, Hot Water, Kwartyrnik i Sayes.

 

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.