Kup bilet Kup bilet z noclegiem

(Jubileuszowa) 5. Gala Stand-up Comedy

Opis

Już 2 lutego 2018 roku startuje 5. Jubileuszowa Gala Stand-up Comedy - największe w Polsce i jedno z największych w Europie wydarzeń związanych ze sztuką stand-upu. Podczas piątej edycji najlepsi komicy zagrają w największych halach koncertowych w kraju. Odwiedzą Łódź, Katowice, Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawę i Gdańsk. To będzie niesamowite wydarzenie, którego nie powinien przegapić żaden fan stand-upu!

Podczas Galowego koncertu swoje kawałki The Best of 2017 zaprezentują: Abelard Giza, Kacper Ruciński, Łukasz Lotek Lodkowski, Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Rafał Rutkowski oraz Jacek Stramik.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.