Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Koncert poYapowy 2017

WSTĘP WOLNY

Opis

Koncert poYapowy 42. Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2017 będzie okazją, by poczuć raz jeszcze klimat największego i jednego z najstarszych festiwali piosenki studenckiej i turystycznej w Polsce. I choć od festiwalu YAPA 2017 minęły już dwa miesiące - nadal unosi się duch piosenek, które rozbrzmiewały w Łodzi między 10 a 12 marca. Już 28 maja w Wytwórni odbędzie się Koncert poYapowy. Na scenie przy Łąkowej 29 wystąpią:

Oreada – zwycięzcy tegorocznego Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystyczna YAPA w Łodzi. Zespół pochodzi z centralnej Polski, ale swoimi muzycznymi korzeniami sięga daleko na południe. Inspirują się muzyką folkową. Interpretują zarówno tradycyjne ludowe pieśni, jak i tworzą własne kompozycje. W swoich piosenkach nierzadko wykorzystują rozwiązania typowe dla innych nurtów muzycznych takich jak jazz czy fusion.Suzia – laureatka nagrody im. Małgosi Zwierzchowskiej na tegorocznej YAPIE. Charyzmatyczna wokalistka i instrumentalistka. Songwriterka - komponuje i pisze własne piosenki. Aktywna na scenach klubowych w całej Polsce. Występuje w towarzystwie gitary - Gitte i ukulele - Gemmy. Tworzy muzykę akustyczną, balladową.Grupa Bohema – zespół już kilkakrotnie występował w Łodzi na scenie YAPY. Choć jego członkowie fascynują się poezją śpiewaną i tworzą piosenki autorskie, to słychać w nich elementy gatunku folk, jazzu oraz rocka. Grupa Bohema ma na koncie już kilka płyt, które tworzyli z takimi muzykami jak Wacław Juszczyszyn (Wolna Grupa Bukowina) i Wojciech Czemplik (Stare Dobre Małżeństwo).


Więcej informacji:
http://www.yapa.art.pl
https://www.facebook.com/ospptyapa

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.