Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Koncert poYapowy 2017

WSTĘP WOLNY

Opis

Koncert poYapowy 42. Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2017 będzie okazją, by poczuć raz jeszcze klimat największego i jednego z najstarszych festiwali piosenki studenckiej i turystycznej w Polsce. I choć od festiwalu YAPA 2017 minęły już dwa miesiące - nadal unosi się duch piosenek, które rozbrzmiewały w Łodzi między 10 a 12 marca. Już 28 maja w Wytwórni odbędzie się Koncert poYapowy. Na scenie przy Łąkowej 29 wystąpią:

Oreada – zwycięzcy tegorocznego Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystyczna YAPA w Łodzi. Zespół pochodzi z centralnej Polski, ale swoimi muzycznymi korzeniami sięga daleko na południe. Inspirują się muzyką folkową. Interpretują zarówno tradycyjne ludowe pieśni, jak i tworzą własne kompozycje. W swoich piosenkach nierzadko wykorzystują rozwiązania typowe dla innych nurtów muzycznych takich jak jazz czy fusion.Suzia – laureatka nagrody im. Małgosi Zwierzchowskiej na tegorocznej YAPIE. Charyzmatyczna wokalistka i instrumentalistka. Songwriterka - komponuje i pisze własne piosenki. Aktywna na scenach klubowych w całej Polsce. Występuje w towarzystwie gitary - Gitte i ukulele - Gemmy. Tworzy muzykę akustyczną, balladową.Grupa Bohema – zespół już kilkakrotnie występował w Łodzi na scenie YAPY. Choć jego członkowie fascynują się poezją śpiewaną i tworzą piosenki autorskie, to słychać w nich elementy gatunku folk, jazzu oraz rocka. Grupa Bohema ma na koncie już kilka płyt, które tworzyli z takimi muzykami jak Wacław Juszczyszyn (Wolna Grupa Bukowina) i Wojciech Czemplik (Stare Dobre Małżeństwo).


Więcej informacji:
http://www.yapa.art.pl
https://www.facebook.com/ospptyapa

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.