Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Kult - Pomarańczowa Trasa 2017

Opis

Organizator: Wytwórnia
Bilety:
przedsprzedaż – 55 zł z kartą zniżkową, 60 zł bez karty;
w dniu koncertu – 65 zł z kartą zniżkową, 70 zł bez karty;

Balkon VIP:

przedsprzedaż – 75 zł z kartą zniżkową, 80 zł bez karty;
w dniu koncertu – 85 zł z kartą zniżkową, 90 zł bez karty.

Więcej informacji o biletach ulgowych >>  

18:00    Otwarcie Drzwi
19:00    Support Zacier
19:45    Koncert Kultu

Ikona polskiego rocka z charyzmatycznym wokalistą na czele ponownie zawita do Wytwórni. Kultu ani Kazika Staszewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Zespół obecny na polskiej scenie od 35 lat stał się - bezsprzecznie - kultowy. Mocne teksty, energia i niepowtarzalne, charakterystyczne dla Kultu połączenie gitar, trąb i klawiszy, czynią ich jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych grup.

Na swoim koncie mają pokaźną dyskografię, uznanie krytyków i rzeszy fanów. Od początku istnienia w swoich utworach poruszają najistotniejsze tematy i bez pardonu obnażają prawdę, gorzko patrząc na rzeczywistość, w której przyszło nam żyć.

Mimo upływu lat wciąż są aktualni. Nieustannie koncertują, a ich występy to ponad dwugodzinna dawka porządnego grania.

Kult występował nie tylko w Polsce, ale również gościł na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Szwecji, Stanach Zjednoczonych.

8 października zespół zagra w łódzkiej Wytwórni. Gościem specjalnym koncertu będzie Zacier, autorski zespół Mirosława "Zaciera" Jędrasa, dobrze znany fanom Kultu zarówno z twórczości własnej, jak i ze współpracy z Kazikiem Staszewskim przy projekcie El Doopa czy projekcie solowym Kazika oraz z występów podczas akustycznych koncertów Kult Unplugged.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.