Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Łąki Łan Leć Tour

Opis

Organizator: Wytwórnia
Bilety:
Płyta: W przedsprzedaży: 45 zł z kartą zniżkową / 50 zł bez karty zniżkowej. W dniu koncertu: 50 zł z kartą zniżkową / 55 zł bez karty zniżkowej.
Balkony: 70 zł z kartą / 75 zł bez karty.

Więcej informacji o ulgach >

Harmonogram koncertu:

19:00 Drzwi
20:00 Support: Brodacze Live Act
21:00 Łąki ŁanGranie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem. Łąki Łan słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie niepowtarzalne, słowiańsko-międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są również teksty pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy członków zespołu i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Orange Festival, Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

W listopadzie 2016 ukazała się najnowsza płyta Łąki Łan "Syntonia", którą promują single "Pola Ar" i „Bombaj”. Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii „Album Roku – Alternatywa” i zyskał przychylne opinie portali muzycznych oraz krytyków. Teraz swój najnowszy materiał zaprezentują publiczności w Wytwórni.

"Moc, energia, endorfina"! Do zobaczenia 11 listopada!W roli supportu tego wieczora wystąpi grupa Brodacze.

"Albus Dumbledore, Mieszko I oraz Święty Mikołaj to tylko przykłady postaci, które dowodzą, że owłosienie w okolicach ust i polików predestynuje do rzeczy wielkich. Brody rosną nam nie od wczoraj, ale nie o brodach tu się będziemy rozpisywać. Zapraszamy w podróż w krainę elektroniki miksowanej z pięknem brzmienia żywych instrumentów. Biodra i gira same się gibią, a o dobry vibe dbają poznańscy elektro-brodacze, co to grają #beardoelectro."

Brodacze są finalistami V edycji warszawskiego konkursu Stage4YOU. W pierwszym roku działalności zagrali już na takich festiwalach jak: poznański Enea Spring Break, Kortowiada, Bachanalia, Kazimiernikejszyn, Cekcyn Festival czy Deep Sky - Electronic Music Festival. Ich "beardoelctro" docenili też muzycy z Łąki Łan, z którymi Brodacze zagrali większość koncertów jesienno-zimowej trasy promującej album "Syntonia".

Brodacze wystąpią w składzie:
Kuba Kałamaja - bity, synty, gitary, wokale
Wojciech Kucharski - gitary, wokale, flety, sample, dubmaster
Kamil Neumann - realizator

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.