Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Pawbeats Orchestra

Kup bilet

Opis

Organizator: Agencja Muzyczna UNION
Bilety: 99 –129 zł na stronie Bilety24.pl; (płyta – miejsca stojące, balkon – miejsca siedzące)

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!


Pawbeats Orchestra to coś więcej niż koncert. To wydarzenie muzyczne gromadzące wyjątkowych artystów, muzyków i wspaniałą publiczność w prestiżowych salach koncertowych w Polsce.

Na jednej scenie wystąpi orkiestra symfoniczna, wokaliści, raperzy i band. Oprócz Marcina Pawłowskiego Pawbeatsa ważną funkcję w realizacji projektu pełni Krzysztof Herdzin – wybitny polski kompozytor, aranżer i orkiestrator nagrodzonej Oscarem muzyki do filmu "Marzyciel". Krzysztof Herdzin dyryguje orkiestrą, która odegra zorkiestrowane aranżacje z albumów Pawbeatsa oraz zaproszonych przez niego wokalistów. Orkiestra zaprezentuje się w oryginalnej odsłonie artystycznej – nowa formuła, niesamowici artyści, utwory zarówno premierowe jak i te wszystkim znane, a wszystko w specjalnie przygotowanych na tę okazję aranżacjach.

W tym oryginalnym projekcie muzycznym wystąpią artyści z różnych klimatów muzycznych, m.in. Bisz, Grubson, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, Zeus, VNM, a także niezapowiedziani wykonawcy, którzy dodadzą smaku całemu przedsięwzięciu.


PAWBEATS – Marcin Pawłowski, to 29-letni kompozytor, pianista, aranżer i producent muzyczny. Wyprodukował kilkadziesiąt albumów związanych z muzyką rozrywkową oraz hip-hopem, z których kilkanaście uzyskało status Złotej oraz Platynowej Płyty. Ma na swoim koncie cztery albumy autorskie, do nagrania których zaprosił wykonawców różnych gatunków muzycznych, takich jak: Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, Monika Borzym, Marcelina, Kamil Bednarek, Krzysztof Herdzin oraz raperów: KęKę, Quebonafide, Tede, Zeus, Miuosh, Dwa Sławy, Mama Selita, Pih, Bisz, Rahim. Albumy Pawbeatsa to eklektyczne dzieła łączące praktycznie każdy gatunek muzyczny z orkiestracjami. W 2014 i 2015 roku został wyróżniony tytułem Bydgoszczanina Roku.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.