Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Queen Symfonicznie - NOWY TERMIN, GODZ. 19:30

Kup bilet

Opis

ONCERT PRZENIESIONY Z 17 MAJA 2020. BILETY ZAKUPIONE NA POPRZEDNI TERMIN ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ.

Organizator:
Fantom Media
Bilety na miejsca siedzące, numerowane:
od 109 zł dostępne w sieciach Ticketmaster/Eventim/Media Markt/Ebilet/Ekobilet oraz w kasie klubu

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu! (Regulamin klubu)

Formularz zgody na udział w koncercie osób między 16. a 18. rokiem życia


Harmonogram:

Koncert I:
15:30 Otwarcie bramek
16:00 Start koncertu

Koncert II:

19:00 Otwarcie bramek
19:30 Start koncertu


QUEEN SYMFONICZNIE wiosną dwa razy w Łodzi! Klub Wytwórnia – 29 maj 2021!

29 maja 2020 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie wystąpi w rodzinnej Łodzi! Po czterech wyprzedanych jesiennych koncertach, zespół znów zagra w swoim mieście, tym razem w klubie Wytwórnia, w składzie powiększonym o 5 muzyków. Zapraszamy dwukrotnie w sobotę 29 maja 2021, początek koncertów o 16:00 i 19:30.

Będzie to symboliczny powrót po ośmiu latach do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, ponieważ premierowy koncert projektu miał miejsce właśnie w klubie Wytwórnia jesienią 2011 roku.Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150 000 widzów, a każdy występ cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności, która nieustannie wypełnia sale do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

QUEEN SYMFONICZNIE to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, wypełniony najwspanialszymi kompozycjami grupy Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 12 instrumentów. W drugiej części koncertu wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.