Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Ray Wilson - Genesis Classic

Opis

Organizator: Sollus Entertainment
Bilety: 129 zł, 149 zł do nabycia w kasie Wytwórni, w sieci sprzedaży Eventim oraz online na www.tixer.pl


Ray Wilson - kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin" jako jeden z najwybitniejszych wokalistów Wielkiej Brytanii. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, gdy w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa, dzięki swojej oryginalnej barwie głosu przywracając grupie artystyczny charakter, bardziej kojarzony z czasami, kiedy przed mikrofonem w zespole stał Peter Gabriel.

Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór „Inside”, który podbił listy przebojów (w tym był numerem 1 w Wielkiej Brytanii). Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami, jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Mija już prawie 8 lat, od kiedy brytyjski wokalista i kompozytor zamieszkał w Poznaniu. Grając rocznie ponad 100 koncertów na całym świecie spokojnie mógłby znaleźć się w księdze rekordów Guinnessa.

Rok 2016 był dla Raya Wilsona bardzo owocny, na rynku pojawiły się aż dwa nowe albumy artysty - akustyczny “Song For a Friend” oraz “Makes Me Think of Home”, którego brzmienie jest bardziej elektryczne, rockowe. Albumy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na polskim rynku i pokazały dwa różne oblicza artysty. Pierwszy, dedykowany zmarłemu przyjacielowi, ukazuje niezwykłą zdolność Raya do tworzenia bardzo intymnych, poruszających utworów zaaranżowanych przy użyciu minimalnych środków wyrazu. Drugi jest dowodem na niezwykłą wyobraźnię i eklektyzm muzycznej wizji wokalisty, który nie boi się eksperymentować z bogatym instrumentarium i produkcyjnym rozmachem. Ponadto, Ray ma niezwykły dar hipnotyzowania słuchaczy swoimi opowieściami czerpiącymi inspiracje zarówno z własnych doświadczeń, przeżyć swoich bliskich, jak i niezwykle błyskotliwych obserwacji otaczającego go świata, naznaczonego czasem niepokoju. Przez ten mrok nie rzadko przebija się jednak promyk miłości i nadziei, które pozostają siłą napędową tego artysty.
27 kwietnia Ray Wilson przyjedzie do Łodzi w ramach trasy koncertowej "Genesis Classic". Szkocki frontman zaprezentuje zarówno największe przeboje grupy jak i materiał autorski.Artyście będzie towarzyszył zespół muzyków w największym, 7 osobowym, składzie. W repertuarze obok dobrze znanych przebojów jak: „Mama”, „Land of Confusion”, „Congo”, „Follow you Follow me” czy „Jesus he Knows me” pojawiają nie prezentowane wcześniej przez Raya kompozycje legendarnego Genesis oraz najnowsze solowe utwory Szkota.

-
Cieszę się, że wystąpimy w Łodzi. Tu zawsze mogę liczyć na wierną publiczność i serdeczne przyjęcie. Tym razem zagramy nowy program. Nie powinno też zabraknąć utworów, które zawsze jest dobrze przypomnieć. Bardzo dobrze wspominam ostatni koncert w Łodzi, przywozimy tym razem duży, rockowy skład. Wystąpią m.in.: mój brat Steve oraz świetny gitarzysta Ali Ferguson. Nie zabraknie oczywiście klasyków Genesis, w tym nie prezentowanych wcześniej kompozycji z albumu „Calling All Stations”. Zagramy także utwory z najnowszych albumów, pojawi się parę niespodzianek – mówi o łódzkim koncercie Ray Wilson.
INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w wydarzeniu muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na wydarzenie jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

 

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail abi@konsilo.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.