Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Repertuar

SIERPIEŃ

10. Letnia Akademia Jazzu: Kuba Więcek Trio / Maciej Obara Quartet ”Impressions on Górecki”

W repertuarze 10. Letniej Akademii Jazzu nie brakuje polskich gwiazd. W sierpniu będziemy gościć Maciej Obara Quartet. Ten wybitny polski saksofonista jazzowy postanowił wziąć na warsztat kompozycje Henryka Mikołaja Góreckiego, tworząc ambitne, niezwykle intrygujące połączenie muzyki jazzowej i klasycznej. LAJ to festiwal światowych premier. Maciej Obara Quartet „Impressions on Górecki” jest jednym z projektów specjalnych tegorocznej edycji festiwalu. Pierwszą część wieczoru uświetni zaś Kuba Więcek Trio.

Kup bilet
WRZESIEŃ

Urbanator Days 2017 - Warsztaty

Zapraszamy do Wytwórni na XI edycję Urbanator Days

Urbanator Days 2017 - Koncert & Jam Session

Zapraszamy na XI edycję Urbanator Days do Wytwórni!

Kup bilet

Kayah i Bregović

Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły i wyruszają w wielką trasę koncertową. Artyści wystąpią wspólnie na 7 koncertach w Polsce. Swój kultowy repertuar z płyty "Kayah i Bregović" zagrają w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, Łodzi oraz Szczecinie.

Cohen i Kobiety

Cohen i Kobiety. Niezwykle poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena w wykonaniu równie niezwykłych kobiet. Utwory w przekładzie Macieja Zembatego zinterpretują na nowo czołowe polskie wokalistki reprezentujące różne style, różne pokolenia. Na jednej scenie w łódzkim klubie Wytwórnia wystąpią: Matylda Damięcka, Ania Dąbrowska, Martyna Jakubowicz, Gaba Kulka, Iza Lach, Anita Lipnicka, Grażyna Łobaszewska, Maria Peszek, Julia Pietrucha, Renata Przemyk, Natalia Przybysz i Daria Zawiałow. Niezapomniane "In My Secret Life", "Suzanne" czy "Dance Me To The End Of Love" zyskają nowy, kobiecy wymiar.

Kup bilet

Maryla Rodowicz DIVA TOUR

W ramach Finałowej Trasy Koncertowej 2017/2018 kultowa polska diva, Maryla Rodowicz, wystąpi w Wytwórni.

Kup bilet

Sully Erna

Wokalista grupy Godsmack, Sully Erna, przyjeżdża we wrześniu na dwa koncerty do Polski promujące jego najnowszy solowy krążek "Hometown Life". Zapraszamy do klubu Wytwórnia już 24 września!

Kup bilet

Percival - Wild Hunt Live

WILD HUNT LIVE - niepowtarzalne widowisko folkmetalowego zespołu Percival zawita we wrześniu do Wytwórni!

Kup bilet
PAŹDZIERNIK

Siesta w drodze: Lura

Kolejna odsłona Siesty w Drodze Marcina Kydryńskiego zawita do Łodzi w październiku. Artystka, która tym razem wystąpi na scenie przy Łąkowej 29 z pewnością sprawi, że nie straszne będą jesienne temperatury i zmienna pogoda. Lura przywiezie ze sobą energię wprost z Wysp Zielonego Przylądka!

Kup bilet

Me And That Man

Kolaboracja Adama Nergala Darskiego i Johna Portera w postaci zespołu Me And That Man przyjeżdża do Łodzi. Podczas koncertu w Wytwórni usłyszymy debiutancki album grupy zatytułowany „Songs Of Love And Death".

Kup bilet

Kult - Pomarańczowa Trasa 2017

Kup bilet

Kari + support Linia Nocna

Kari powraca z nowym albumem po ponad trzyletniej przerwie!

Kup bilet

Kabaret Młodych Panów

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.

Kup bilet

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow wyrusza w trasę klubową. Koncert w łódzkiej Wytwórni w ramach "A Kysz! Tour" odbędzie się już 19 października.

Kup bilet

Soundedit '17

Festiwal Soundedit od początku istnienia przedstawia i przybliża wszelkie aspekty związane z muzyką i jej produkcją. Do ogłoszonych już występów - Skalpel i Michael Nyman - dołączają zatem nowi goście. Daniel Miller, producent płyt Depeche Mode, powraca do Łodzi by zagrać swój set DJ-ski. Brian Griffin, wybitny fotograf muzyków, otworzy wystawę, na której światową premierę będzie miała jego książka „Pop”. W Wytwórni wystąpi legenda muzyki elektronicznej - Gary Numan.

Kup bilet

Soundedit '17 Gary Numan / Daniel Miller

Trent Reznor z Nine Inch Nails o Gary'm Numanie mawiał tak: „Zawsze byłem pod wrażeniem sposobu, w jaki Gary Numan znalazł swój własny głos. Było to niezwykłe, zrobił to odważnie i bez wahania. Widzę, jak robię to, czego nauczyłem się od niego”. Prince dodawał: „Nadal są ludzie, którzy próbują zrozumieć na czym polega geniusz Gary’ego Numana”. Artysta wystąpi w Wytwórni w ramach Soundedit '17 już 27 października. Po koncercie zapraszamy na DJ set w wykonaniu Daniela Millera.

Kup bilet

Soundedit '17 - The Residents, Marek Biliński, Holy Holy

The Residents to ikona w świecie muzyki eksperymentalnej. Mają na koncie przełomowe prace w dziedzinie elektroniki, trance’u, punku czy industrialu. Zespół jest jedną z największych tajemnic w świecie muzyki. Nikt nie zna prawdziwiej tożsamości artystów. Specjalny koncert przeznaczony dla publiczności Soundedit przygotuje również mistrz i pionier polskiej muzyki elektronicznej – Marek Biliński. Po koncercie the Residents na scenie przy Łąkowej 29 pojawi się zespół Holy Holy - wychodzący naprzeciw wszystkim tym, którym brakuje kultowego brzmienia wczesnych piosenek Davida Bowie. Muzycy, którzy mówią o sobie: „Nie jesteśmy kolejnym tribute bandem, jesteśmy wiarygodni. Współtworzyliśmy z Davidem Bowie”.

Kup bilet

COMA

Łódzki zespół COMA powraca do Wytwórni na jesień, koncert odbędzie się 29 października.

Kup bilet

ØRGANEK

Formacja ØRGANEK powraca do Łodzi z koncertem promującym ostatnie wydawnictwo - "Czarna Madonna". Na scenie przy Łąkowej 29 zobaczymy ich 31 października.

Kup bilet
LISTOPAD

Krzysztof Zalewski

Jesienią rozpocznie się druga część trasy promującej album Krzysztofa Zalewskiego "Złoto" wydanego w listopadzie ubiegłego roku. Na płycie znalazły się takie przeboje jak "Miłość, miłość", "Polsko", "Luka" czy "Jak dobrze" z gościnnym występem Natalii Przybysz. 4 listopada artysta zawita ponownie do Wytwórni.

Kup bilet

Agnieszka Chylińska Forever Child TOUR 2017

Agnieszki Chylińskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Niekwestionowana królowa rocka, obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat. Kontrowersyjna, charyzmatyczna, do bólu szczera i nieprzewidywalna. W swojej obecnej twórczości wprawnie łączy muzykę taneczną z rockową energią, gitary z elektroniką, mocny wokal z klubowymi brzmieniami. Po siedmiu latach przerwy powróciła z albumem "Forever Child" i znów skradła serca publiczności. W łódzkiej Wytwórni artystka pojawi się ponownie już 5 listopada!

Kup bilet

Łąki Łan Leć Tour

Kup bilet

In memory of George Michael

Gorąco przyjęte wydarzenie „In Memory of George Michael” pod kierownictwem Grzegorza Urbana, z udziałem takich solistów jak: Kasia Rościńska, Maciej Starnawski i Michał Szafraniec rusza w trasę. 12 listopada zawita do łódzkiej Wytwórni.

Kup bilet

Kroke

Zespół Kroke zawita do Wytwórni. Koncert promować będzie ich ostatni album "Traveller".

Kup bilet

Natalia Przybysz

Natalia Przybysz powraca z kolejnym solowym albumem zatytułowanym "Światło Nocne". Artystka w ramach trasy promującej krążek wystąpi jesienią w Wytwórni!

Kup bilet

Happysad

Zespół Happysad ponownie rusza w trasę z nowym materiałem. Premiera płyty "Ciało Obce" miała miejsce 10 lutego 2017.

Kup bilet

Kasia Kowalska Akustycznie

Kasia Kowalska - jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek ciesząca się dużą popularnością wystąpi w łódzkiej Wytwórni 28 listopada. Będzie to koncert w wyjątkowej, akustycznej odsłonie, podczas którego w niecodziennych aranżacjach usłyszymy największe przeboje artystki.

Kup bilet

Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa zagrają w Wytwórni 30 listopada.

Kup bilet
GRUDZIEŃ

Piotr Bałtroczyk

O Piotrze Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem.

Kup bilet

Andrzej Piaseczny 25 Tour

Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa w muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą. Podczas trasy 25 Tour artysta odwiedzi najpiękniejsze sale koncertowe w Polsce.

Kup bilet

Kortez

W grudniu do Wytwórni ponownie zawita Kortez - laureat Fryderyka 2016, obdarzony niezwykłym głosem, muzyczną wrażliwością i niezaprzeczalnym talentem. Artysta zagra w Łodzi już 9 grudnia i będzie to koncert w ramach trasy promującej jego nowe wydawnictwo.

Kup bilet
STYCZEŃ

Zbigniew Preisner i Przyjaciele

Zbigniew Preisner i Przyjaciele na świątecznym koncercie w Wytwórni!

Kup bilet
MARZEC

Kult Akustik

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej serii koncertów „bez prądu”, formacja Kazika Staszewskiego zaprasza swoich fanów do udziału w kolejnej trasie akustycznej!

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.