Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Repertuar

LUTY

The Dumplings RAJ

Kup bilet

BITAMINA

Kup bilet

Winda do nieba 42 / Vogule Poland

Kup bilet

Skalpel Big Band

Kup bilet
MARZEC

Energia Kultury 2018

Nosowska na tłusto i BASTA

Please, stand-up!

MIKROMUSIC na dzień kobiet

Kup bilet

Maleńczuk + Rhythm Section

Kup bilet

Voo Voo

Kup bilet

NIEMEN inaczej 2019

Kup bilet

Rebeka - Post Dreams

Kup bilet

Fisz Emade Tworzywo

Kup bilet

PRO8L3M x Sokół

Lao Che WOS

Kup bilet

Krzysztof Zalewski

O.S.T.R. - Instrukcja Obsługi Świrów

Daria Zawiałow HELSINKI TOUR

Kup bilet
KWIECIEŃ

Marek Dyjak - Gintrowski

Kup bilet

Happysad - Mów Mi Dobrze Tour

Kup bilet

Bednarek

Marillion Weekend 2019

COMA - Witajcie w naszej bajce

Kup bilet

Piaf! The Show

Kup bilet

Mela Koteluk - Migawka

Kup bilet
MAJ
WRZESIEŃ

Raz Dwa Trzy - Ważne Piosenki

Kup bilet
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD

The Royal Moscow Ballet - Jezioro Łabędzie

Marek Piekarczyk Akustycznie

Kup bilet

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.