Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Repertuar

LUTY

Anita Lipnicka & The Hats - Miód i Dym 2018

Anita Lipnicka & The Hats zagra w Wytwórni!

Kup bilet
MARZEC

Bitamina

Kup bilet

Siesta w Drodze: Elida Almeida

Kolejna odsłona Siesty w Drodze Marcina Kydryńskiego. Tym razem w Wytwórni zagości Elida Almeida.

Kup bilet

Sorry Boys - AMOR TOUR

Kup bilet

Voo Voo - 7

Każda z kolejnych płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka. Zespół nie boi się przekraczać rockowych granic. W marcu Voo Voo ponownie zaprezentuje utwory z nowej płyty "7".

Kup bilet

Stand-up Night

Najlepsi komicy w Polsce, aktorzy kabaretowi i stand-uperzy zapraszają na Stand Up Night do Łodzi!

Kult Akustik

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej serii koncertów „bez prądu”, formacja Kazika Staszewskiego zaprasza swoich fanów do udziału w kolejnej trasie akustycznej!

Perfect Akustycznie

Kup bilet

Lao Che

Lao Che zagrają utwory z nowej płyty już 18 marca!

Kup bilet

Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet

Trzy wyjątkowe kobiety: Natalia Przybysz, Natalia Grosiak (Mikromusic) i wschodząca gwiazda Odet pojawią się na wspólnym koncercie w Wytwórni 22 marca!

Kup bilet

Maleńczuk gra Młynarskiego

Maciej Maleńczuk wraz z zespołem zaprezentuje piosenki Młynarskiego z płyty "Maleńczuk gra Młynarskiego".

Kup bilet

Happysad

Kup bilet

Julia Pietrucha - FROM THE SEASIDE

Julia Pietrucha wydaje drugą płytę, z którą zagości w klubie Wytwórnia na wiosnę!

Kup bilet
KWIECIEŃ

Kaliber 44

Kultowy hip-hopowy zespół Kaliber 44 wiosną wystąpi w Wytwórni!

Kup bilet

Ania Dąbrowska - The Best Of

Ania Dąbrowska pojawi się w łódzkiej Wytwórni na koncercie The Best Of, podczas którego usłyszymy przekrój jej twórczości muzycznej.

Kup bilet

Nazareth

W tym roku legendarny zespół Nazareth obchodzi swoje 50-lecie działalności. Do łódzkiej Wytwórni grupa zawita 8 kwietnia, nie może Was zabraknąć!

Kup bilet

Kuba Badach - Oldschool

Kuba Badach ponownie wystąpi w Wytwórni w ramach trasy koncertowej promującej ostatnie wydawnictwo "Oldschool".

Kup bilet

Hip Hop Festival Łódź

Kortez

Po wyprzedanym grudniowym koncercie Kortez powraca do Wytwórni wiosną!

Kup bilet

The Dumplings Orkiestra

The Dumplings w wyjątkowej odsłonie wystąpią w łódzkiej Wytwórni!

Kup bilet
PAŹDZIERNIK

Jezioro Łabędzie- The Royal Moscow Ballet

Rosyjscy mistrzowie baletu wystąpią w ośmiu miastach!

Kup bilet

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail abi@konsilo.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.