Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Stand-up Comedy: Abelard Giza

Opis

Organizator: Agencja Artystyczna ANTRAKT
Bilety: 40 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu wydarzenia


Abelard Giza wraca z najnowszym autorskim programem o dźwięcznym tytule "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE". Już 11 maja 2017r. przedstawi go dla Państwa w Wytwórni.

Artysta polskiej estrady kabaretowej kojarzony z kabaretem Limo, którego był założycielem i liderem, reżyser teatralny i filmowy oraz scenarzysta. Obdarzony niecodziennym, dosadnym, ale wysmakowanym humorem współtworzy prężnie działający w Polsce Stand-up Comedy, który zaczyna być coraz bardziej popularny i rozpoznawalny. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkim i wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, kontrowersyjne i ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę, improwizację i bezpośredni kontakt z publicznością. Oraz na dowolność w doborze słów, bowiem podczas tych występów nie obowiązuje żadna cenzura.

"LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie cała galeria postaci - od zakatarzonych przedszkolaków po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też kto stoi na drodze do stworzenia "nadczłowieka", po co uczyć się, jak zabić jeża i co powiedział Cezar przed śmiercią.

Kilkunastominutowy fragment tego programu komik prezentował podczas "Wilczego Humoru" - scenicznego wydarzenia hip-hopowo-stand-upowego, które miał przyjemność współtworzyć z Kacprem Rucińskim, Biszem i B.O.K, a które miało jedynie bydgoską i gdańską odsłonę.

Cały listopad spędził na testach. Szaleńcy z Gdańska, Sopotu, Elbląga, Kwidzyna i Koszalina poświęcili się i obejrzeli pierwsze szkice. Dzięki konstruktywnej krytyce, ciszy i głosom oburzenia dotarł wreszcie do sensownej całości, którą chce pokazać Łodzianom.

UWAGA - poniższy film może zawierać wulgaryzmy.

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w wydarzeniu muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na wydarzenie jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.