Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Stand-up Comedy: Abelard Giza

Opis

Organizator: Agencja Artystyczna ANTRAKT
Bilety: 40 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu wydarzenia


Abelard Giza wraca z najnowszym autorskim programem o dźwięcznym tytule "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE". Już 11 maja 2017r. przedstawi go dla Państwa w Wytwórni.

Artysta polskiej estrady kabaretowej kojarzony z kabaretem Limo, którego był założycielem i liderem, reżyser teatralny i filmowy oraz scenarzysta. Obdarzony niecodziennym, dosadnym, ale wysmakowanym humorem współtworzy prężnie działający w Polsce Stand-up Comedy, który zaczyna być coraz bardziej popularny i rozpoznawalny. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkim i wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, kontrowersyjne i ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę, improwizację i bezpośredni kontakt z publicznością. Oraz na dowolność w doborze słów, bowiem podczas tych występów nie obowiązuje żadna cenzura.

"LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie cała galeria postaci - od zakatarzonych przedszkolaków po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też kto stoi na drodze do stworzenia "nadczłowieka", po co uczyć się, jak zabić jeża i co powiedział Cezar przed śmiercią.

Kilkunastominutowy fragment tego programu komik prezentował podczas "Wilczego Humoru" - scenicznego wydarzenia hip-hopowo-stand-upowego, które miał przyjemność współtworzyć z Kacprem Rucińskim, Biszem i B.O.K, a które miało jedynie bydgoską i gdańską odsłonę.

Cały listopad spędził na testach. Szaleńcy z Gdańska, Sopotu, Elbląga, Kwidzyna i Koszalina poświęcili się i obejrzeli pierwsze szkice. Dzięki konstruktywnej krytyce, ciszy i głosom oburzenia dotarł wreszcie do sensownej całości, którą chce pokazać Łodzianom.

UWAGA - poniższy film może zawierać wulgaryzmy.

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w wydarzeniu muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na wydarzenie jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.