Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Women's Voices

Opis

Organizator: AGORA
Informacje o biletach na stronie womensvoices.pl

Harmonogram wydarzenia:

17.00 -17.30 film
18.00 - 18.45 stand up
19.00 - 20.00 support lub koncert headlinerki
20.30 - 22.00 koncert coverowy Women's Voices
22.30 - koniec imprezy

Jesienią trasa „Women’s Voices” zawita do Łodzi. W Wytwórni wystąpią Daria Zawiałow, Brodka, Kayah i Paulina Przybysz, które udowodnią, że kobiece głosy mają moc!

„Women’s Voices” to kilkugodzinna impreza, której głównym punktem są koncerty. Dedykowana tym, którzy cenią ambitny pop z ponadczasowymi tekstami. W rolach głównych występują artystki reprezentujące różne pokolenia, odmienne podejście do tworzenia i różnorodną wrażliwość muzyczną. Mimo że są związane z szeroko pojętą muzyką popularną, wypracowały własne nisze. Wokalistki wykonają znane utwory w nowych aranżacjach i - tak jak w innych miastach - również w Łodzi jedna z artystek zagra swój autorski koncert. Do tego organizatorzy zaplanowali pokazy filmowe, stand-up o tematyce kobiecej i inne aktywności.

„Women’s Voices” tworzą: Brodka, Kayah, Daria Zawiałow oraz Paulina Przybysz, która pełni równocześnie rolę dyrektorki artystycznej projektu. Przybysz jest na rynku muzycznym od ponad dekady. Popularność zdobyła śpiewając z siostrą w grupie Sistars. Nie stroni też od gościnnych występów - niedawno wraz z Natalią zaśpiewała brawurowo na płycie Krzysztofa Zalewskiego poświęconej Niemenowi. Jednocześnie stale rozwija karierę solową. Pod własnym nazwiskiem i dojrzałym głosem mówi o codziennych sprawach kobiet na wydanej w 2017 roku płycie "Chodź Tu".

Podczas „Women’s Voices” każda wokalistka wykona swoje wybrane utwory w nowych, przygotowanych przez Paulinę i jej zespół aranżacjach. Oprócz nich artystki zaśpiewają podczas wspólnego występu wybrane przez nią covery. To pierwsza edycja „Women’s Voices” - trasy, która celebruje nie tylko doskonałą muzykę popularną, ale też pokazuje jak silna i różnorodna, a czasami nieustępliwa i zjednoczona jest kobieca scena artystyczna.

Skład „Women’s Voices” uzupełniają goście specjalni. W różnych miastach usłyszymy różne głosy, m.in.: Katarzynę Nosowską, Mery Spolsky, Natalię Przybysz czy Anię Rusowicz. Skład gościnnych kobiecych głosów będzie inny dla każdego miasta na trasie, więc każdy koncert będzie miał inną główną bohaterkę.

Pierwsza edycja będzie również wyjątkową okazją do świętowania razem z artystkami stulecia uzyskania przez kobiety praw wyborczych w Polsce. Wokalistki będą świętować w stylu "girl power" oraz rozważać, co jeszcze można zrobić, by głos kobiecy był bardziej słyszalny.

 

 

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.