Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Zbigniew Preisner i Przyjaciele

Kup bilet

Opis

Organizator: Paradam Agencja Artystyczna
Bilety:
I miejsca (balkon VIP, miejsca siedzące nienumerowane): 169 zł

II miejsca (parter, miejsca siedzące nienumerowane): 149 zł


"Takich koncertów już nie ma. Ale jest Zbigniew Preisner, który sięga w zaskakujący sposób po tradycję Piwnicy pod Baranami. I wskrzesza jej ducha, doprowadzając publikę do łez wzruszenia. (…) …Myślałem, że ten świat nie istnieje. Świat Piwnicy pod Baranami, Piotra Skrzyneckiego, Marka Grechuty - myślałem, że świat należy do przeszłości. Zbigniew Preisner udowodnił, że nie. A w zasadzie to jego muzyka, która zakorzeniona w tamtej krakowskiej tradycji nadal przyciąga rzesze ludzi (…)" - fragment recenzji z koncertu "Zbigniew Preisner i Przyjaciele", który odbył się w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku w styczniu 2016 r.

W nowy rok wkroczymy przy akompaniamencie muzyki wspaniałego polskiego kompozytora, Zbigniewa Preisnera. W koncercie udział wezmą: Zbigniew Preisner, Beata Rybotycka, Anna Szałapak Edyta Krzemień, Joanna Pocica, Michal Balcar oraz zespól Jana Karpiela Bułecki.

Solistom towarzyszył będzie zespól w składzie: Dominik Wania - fortepian, Jacek Królik - gitary, Łukasz Adamczyk - bas, Sławomir Berny -instrumenty perkusyjne oraz kwartet smyczkowy w składzie: Magda Pluta, Kamila Barteczko, Radek Pujanek, Zbigniew Paleta.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.