Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Sala kinowa


Sala Kinowa Wytwórni to miejsce, w którym tradycja łódzkiej Fabryki Snów spotyka się z nowoczesnością i niebywałym komfortem. Sala projekcyjna 10A dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych odmieniona nie do poznania, stała się jedną z najnowocześniejszych Sal Kinowych w Polsce, odrestaurowanych w duchu minionej epoki.

Przejrzysty obraz, wzorcowa akustyka zaprojektowana przez Jakuba Kirszensztajna, niespotykany komfort, a przy tym kameralna atmosfera i połączenie biznesu ze sztuką to trend, który wyznacza Sala Kinowa Wytwórni. Z bogatymi tradycjami filmowymi wkroczą Państwo w świat nowych technologii. Wysokiej klasy sprzęt do projekcji 3D, nagłośnienie oraz przestrzeń odtworzona przy udziale doświadczonych ekspertów sprawiają, że miejsce to odzyskało właściwości i klasę, jaką miało przed laty. Dziś Sala Kinowa jednocześnie pomieści nawet 169 widzów.

Działalność Sali Kinowej rozpoczęła się z dniem 15 września 2013 roku (wtedy jeszcze jako Kino 3D Wytwórnia). Oficjalne otwarcie uświetnił pokaz „Kongresu”, najnowszego filmu Ariego Folmana, autora „Walca z Baszirem” – obraz powstał na podstawie „Kongresu futurologicznego” Stanisława Lema. Nowe miejsce wzbogaciło ofertę kulturalną Klubu Wytwórnia oraz stało się częścią projektu Łąkowa 29.

Od stycznia 2017 roku Kino 3D Wytwórnia przestało działać repertuarowo, natomiast jako Sala Kinowa nadal oferuje gościom różnego rodzaju wydarzenia artystyczno-kulturalne i nie tylko. Sala kinowa stanowi bowiem także zaplecze konferencyjne hotelu i daje możliwość zorganizowania wymagających najwyższej klasy warunków technicznych konferencji biznesowych i kongresów, a także imprez okolicznościowych, takich jak urodziny czy kameralne spotkania. Foyer konferencyjne doskonale nadaje się do serwowania cateringu, jak również organizacji wystaw, wernisaży oraz przestrzeni wystawienniczych.

Indywidualne podejście do każdego z organizatorów oraz profesjonalna obsługa dbająca o każdy szczegół sprawiają, że Sala Kinowa staje się miejscem najwyższej jakości.


W Sali Kinowej odbyły się dotychczas różnorodne eventy. Począwszy od spotkania w ramach akcji profilaktyki raka piersi „Łap za biust!” organizowanej przez Agora S.A., przez spotkanie z Marcinem Kydryńskim – dziennikarzem radiowej Trójki, fotografem, podróżnikiem, autorem wielu inspirujących książek oraz pomysłodawcą koncertów Siesta w Drodze, który opowiedział o swoich podróżach ze zdjęciami i muzyką w tle, czy też recital Janusza Radka – aktora i wokalisty, który zaprezentował publiczności swoją najnowszą płytę zatytułowaną „Kim ty jesteś dla mnie”, na którą składały się najpiękniejsze wiersze Haliny Poświatowskiej w autorskich, nowoczesnych aranżacjach. Sala Kinowa gościła również twórców „Bikini Blue” oraz kinomanów na uroczystej premierze tegoż filmu, a także Agnieszkę Żulewską – wspaniałą aktorkę młodego pokolenia w ramach Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, która opowiedziała o swojej profesji od tzw. kuchni.

Zapraszamy Państwa do zajęcia miejsca w wygodnym fotelu wyjątkowej Sali Kinowej!

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.