Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Piaf! The Show

Opis

Organizator: Good Walk
Bilety: od 95 zł dostępne na stronie Ticketmaster.pl oraz w bileteriach Empik i sklepach Media Markt.

19:00 Otwarcie drzwi
20:00 Początek koncertu

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!


Po gromnym sukcesie na Broadwayu, w nowojorskiej Carnegie Hall i paryskiej Olympii, po ponad 300 koncertach na całym świecie, wspaniały musical ponowie w Polsce! Piaf! The Show, to światowej sławy spektakl muzyczny i wyjątkowe widowisko przygotowane z okazji 100. rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszych francuskich artystek – Edith Piaf.

Dwuczęściowy musical przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki – od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze, takie jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L'Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”.

W rolę Edith Piaf ponownie wciela się uwielbiana na całym świecie wokalistka Anne Carrere, która brawurowo wykonuje utwory Piaf podbijając serca rosnącej grupy fanów. O roli Carrere w tym spektaklu przyjaciółka Edit Piaf z lat młodości, Germaine Ricord powiedziała, że „głos i osobowość Anne Carrere, to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery”. Anne Carrere na scenie występuje z czteroosobowym zespołem, w bogatej oprawie wizualnej, z niepublikowanymi dotąd zdjęciami Piaf w tle.


Od chwil premiery Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach! Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall, czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca. Uhonorowany licznym nagrodami Ministra Kultury Francji, doczekał się nie tylko wydawnictwa płytowego, ale również wersji DVD. W Polsce gościł już 3 razy, wyprzedając kilkakrotnie sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu. Tym razem zawita do Torunia, Łodzi i Krakowa oraz pierwszy raz zaprezentowany zostanie w Lublinie.

O spektaklu i Anne Carrere pisano:

„Była tylko jedna Edith Piaf, ale Anne Carrere jest niesamowita!” – France,

„Anne Carrere podbiła Broadway” – NBC News,

„Najlepszy spektakl o życiu Edith Piaf, jaki do tej pory stworzono!” – Charles Dumont, legendarny kompozytor Edith Piaf,

„Trzykrotne owacje na stojąco na Broadwayu” – Timesquare Chronicles.

Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym widowisku w łódzkiej Wytwórni, 26 kwietnia o godzinie 20:00.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.