Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Album 'Fabryka snów'

album fabryka snów

 

Dziesiątki zdjęć prosto z szuflady, wspomnienia przywołane w sentymentalnej rozmowie, anegdoty opowiedziane po latach – w albumie Fabryka Snów historia łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych jest bardzo nieoficjalna, a przez to tak prawdziwa i chwytająca za serce. Blisko 400 stron albumu zawiera wiele niepublikowanych wcześniej materiałów – od prywatnych fotografii po urzędowe dokumenty – oraz setki faktów, informacji i plotek. Zobacz przykładowe strony.

Album jest częścią Projektu Łąkowa 29, który powstał by pielęgnować historię polskiego filmu i przywrócić łodzianom poczucie dumy z wkładu ich miasta w rozwój złotej epoki powojennej kinematografii...

Autorem albumu jest Stanisław Zawiśliński, współautorem Tadeusz Wijata. Album powstał przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, we współpracy z Filmoteką Narodową.

Jak zdobyć album?

Wypełnij formularz >> albo odbierz Album osobiście, w kasie Wytwórni przy Łąkowej 29 w Łodzi.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.