Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Łódź k...!

 

Szanowni Państwo, książka „Łódź, k…! Szkic do portretu filmowej Łodzi” może trafić w Państwa ręce. Żeby ją zdobyć, wystarczy przyjść do Klubu Wytwórnia lub Kina 3D Wytwórnia (ul. Łąkowa 29) i przeznaczyć min. 30 zł na cele statutowe Fundacji Wytwórnia. Więcej informacji o Fundacji znajdą Państwo tutaj >>

Charytatywne cegiełki czekają. Książki również.

 

Każdy, kto chce dołączyć tę pozycję do domowej biblioteki, ale nie może pojawić się przy Łąkowej, dostanie książkę pocztą, po wpłaceniu pieniędzy na konto Fundacji Wytwórnia (65 1440 1101 0000 0000 1313 4405); zgłoszenia należy wysyłać na adres album@wytwornia.pl. Koszt 30 zł + 18 zł za wysyłkę.

 

Wydana przez Fundację Wytwórnia książka Dominiki Kawczyńskiej to zapis 12 rozmów z ludźmi kina. Bohaterowie wspominają pracę przy 22 filmach. Na stronach tego wydawnictwa znajdziemy nie tylko wywiady, ale również kilkadziesiąt zdjęć, werków i kadrów, które pomogą przenieść się wraz z filmowcami w czasie.

 

Więcej wiadomości o publikacji znajdą Państwo tutaj >

 

Rozmowa z Dominiką Kawczyńską, autorką książki >

Wywiad dla Radia Zet Gold >

Zapowiedź na łamach "Gazety Wyborczej" >

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.