Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Koncert z noclegiemŁąkowa 29 to nie tylko ulica, przy której przed laty działała Wytwórnia Filmów Fabularnych, a dziś klub Wytwórnia, gdzie organizowane są najlepsze koncerty w Łodzi; również tutaj wyrósł najbardziej filmowy hotel w kraju – DoubleTree by Hilton.

Postanowiliśmy połączyć potencjał tych dwóch miejsc i przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pakiety, upoważniające do wejścia na wybrany koncert i spędzenia nocy w hotelu DoubleTree by Hilton.
 
UWAGA! OFERTA LIMITOWANA!

Koszt dla dwóch osób od 290 zł. Gwarantowane: świetna zabawa podczas koncertu i wypoczynek najwyżej klasy po nim. W ramach pakietu otrzymują Państwo: 2 bilety na koncert, nocleg dla dwóch osób bez śniadania w hotelu DoubleTree by Hilton (do wyboru łóżko podwójne lub dwa pojedyncze w pokoju), możliwość skorzystania z basenu, siłowni i sauny.


Pakiety można kupić za pomocą przycisku "KUP BILET Z NOCLEGIEM" przy każdym wydarzeniu. 

 

Sprawdź aktualny repertuar >>

 

 

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail abi@konsilo.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.