Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Pakiet weekendowyŁąkowa 29 to nie tylko ulica, przy której przed laty działała Wytwórnia Filmów Fabularnych, a dziś klub Wytwórnia, gdzie organizowane są najlepsze koncerty w Łodzi; również tutaj wyrósł najbardziej filmowy hotel w kraju – DoubleTree by Hilton.

Postanowiliśmy połączyć potencjał tych dwóch miejsc i przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pakiety, upoważniające do wejścia na wybrany koncert i spędzenia nocy w hotelu DoubleTree by Hilton.
 
UWAGA! OFERTA LIMITOWANA!

Koszt dla dwóch osób od 290 zł. Gwarantowane: świetna zabawa podczas koncertu i wypoczynek najwyżej klasy po nim. W ramach pakietu otrzymują Państwo: 2 bilety na koncert, nocleg dla dwóch osób bez śniadania w hotelu DoubleTree by Hilton (do wyboru łóżko podwójne lub dwa pojedyncze w pokoju).


Pakiety można kupić za pomocą przycisku "KUP BILET" przy każdym wydarzeniu. 

 

Sprawdź aktualny repertuar >>

 

 

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.