Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Płyta CD - Tribute to Komeda

Tribute to Komeda

 

Płyta CD
IV Letnia Akademia Jazzu
"Tribute to Komeda"


Cena: 15 zł

Do nabycia: w Wytwórni (ul. Łąkowa 29 wejście B)

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 42 639 55 01

Na program płyty składają się wybrane utwory z koncertów IV Letniej Akademii Jazzu.

Janusz Olejniczak, wybitny chopinista oraz laureat Konkursu Chopinowskiego w 1970 roku, wraz z zespołem Atom String Quartet przedstawił swoją wizję muzyki Komedy.

Z kolei Zbigniew Wrombel Quintet wraz z łódzkim aktorem młodego pokolenia Kamilem Maćkowiakiem zaprezentowali wiersze Jerzego S. Sity w muzycznej oprawie często nieznanych kompozycji Komedy.

Andrzej Olejniczak oraz Władysław „Adzik” Sendecki Quartet zagrali m.in. dwie przepiękne kompozycje Komedy „Etiudę Baletową nr 3” i twór zatytułowany „Po katastrofie” czym urzekli łódzką publiczność.

Natomiast Lena Ledoff przedstawiła swój popisowy program „Komeda – Chopin – Komeda” gromadząc jak zawsze ogromne brawa.

Jednak chyba największą sensacją IV Letniej Akademii Jazzu był występ jednego z najwybitniejszych tubistów świata, Zdzisława Piernika i mistrza syntezatorów analogowych, Tadeusza Sudnika. Ten niezwykły duet przedstawił muzykę Komedy utrzymają w duchu Warszawskiej Jesieni, co okazało się niezwykle ciekawym spojrzeniem na kompozycje mistrza jazzu.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.