Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Restauracja Four Colors

Restauracja Four Colors to połączenie wyśmienitej kuchni, fantastycznych wnętrz oraz ducha czasów Łąkowej 29. Ogłoszona najlepszą restauracją w Polsce w plebiscycie Sukcesy i Osobowości 2014, stanowi wyjątkowy punkt na mapie miasta. Łódź jest teraz bogatsza o nową propozycje podróży kulinarnej, podczas której nie może Państwa zabraknąć.

Restauracja Four Colors serwuje dania kuchni międzynarodowej ze specjałami kuchni polskiej. Sezonowe zmiany w autorskim menu szefa kuchni zapewniają różnorodność kulinarnej oferty oraz wyjątkową jakość proponowanych dań.  Dopełnieniem oferty kulinarnej jest szeroki wybór ponad 100 win, a nasza obsługa z wielką przyjemnością  wskaże te, które najbardziej odpowiadają Państwa upodobaniom. 

http://www.doubletreelodz.pl/restauracja-four-colors

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.