Kup bilet Kup bilet z noclegiem
0001.jpg

Spektakularna wiosna w Wytwórni!

Rozpoczął się koncertowy sezon Wiosna 2019 w Wytwórni!

Sezon Wiosna 2019 to przede wszystkim premierowe koncerty, podczas których artyści zaprezentują nadchodzące lub niedawno wydane albumy. The Dumplings zaprezentują utwory z płyty "Raj", Nosowska zarapuje kawałki z albumu "Basta", w Dzień Kobiet usłyszymy liryczne piosenki grupy Mikromusic z płyty "Tak mi się nie chce", a Lao Che ponownie pojawi się ze świetnie przyjętym albumem "WOS". Koncertowe premiery będą mieć wydawnictwa Darii Zawiałow ("Helsinki"), Nocnego Kochanka ("Randka w ciemność") i zespołu COMA ("Sen o siedmiu szklankach"), a także Voo Voo czy braci Waglewskich - Fisz Emade Tworzywo ("Radar").

Wiosna 2019 to także projekty specjalne: muzyka Metalliki symfonicznie, Skalpel z Big Bandem, piosenki Czesława Niemena w wykonaniu Gwiazd w ramach projektu Niemen Inaczej, Maciej Maleńczuk  z nowym programem i w towarzystwie zespołu Rhythm Section, Happysad z płytą „Mów mi dobrze” z okazji 10-lecia jej wydania, Krzysztof Zalewski z całym przekrojem dotychczasowego repertuaru w ramach podsumowania w stylu "the best of". Będziemy gościć gwiazdy zagraniczne, m.in. Stevena Wilsona, portugalskiego wokalistę Dino D’Santiago w ramach walentynkowej Siesty w Drodze, a także po raz drugi odbędzie się u nas święto fanów grupy Marillion – Marillion Weekend 2019.

W tym sezonie Wytwórnia będzie wybrzmiewała muzyką rockową i alternatywną, ale nie zabraknie także popu i polskiego rapu. Nie wszystkie koncerty są jeszcze ujawnione, repertuar ciągle jest uzupełniany i gwarantujemy – będzie się działo!

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.