Kup bilet Kup bilet z noclegiem
WOLO.jpg

Zostań wolontariuszem Letniej Akademii Jazzu

Jesteś uczniem lub studentem? Chcesz zobaczyć jak wygląda praca przy festiwalu „od kuchni”? Kochasz muzykę, lubisz ludzi i nie boisz się wyzwań? Czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy 12. edycji Letniej Akademii Jazzu. Pracując z nami zdobędziesz doświadczenie z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych, będziesz miał możliwość obcowania z artystami z Polski i zagranicy, poznasz wielu ciekawych ludzi i spędzisz czas w przyjaznej atmosferze naszego teamu.

Letnia Akademia Jazzu to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Łodzi. To przygoda, która na długo zapada w pamięć i tworzy nowe pokolenia miłośników jazzu. Od 12 lat w organizację techniczną wydarzenia zaangażowanych jest kilkanaście osób, a wśród wolontariuszy pojawiają się wspaniałe osoby, które zdobywają doświadczenie zajmując się szerokim zakresem obowiązków: od opieki nad gośćmi, przez pracę na stanowiskach informacyjnych i w sali koncertowej, na pomocy technicznej kończąc.

Program tegorocznej Letniej Akademii Jazzu znajdziesz na stronie: www.letniaakademiajazzu.pl.

Jeśli chcesz do nas dołączyć wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie na adres: office@wytwornia.pl w terminie do 27 czerwca, a w treści wiadomości napiszesz kilka zdań o sobie i załączysz CV.

Do 30 czerwca zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której ocenimy, jakie obowiązki powinniśmy Ci powierzyć. Prześlemy Ci również terminarz 12. Letniej Akademii Jazzu, w którym powinieneś określić swoją dyspozycyjność podczas poszczególnych wydarzeń.

Co zyskujesz:

- karnet festiwalowy dla siebie i osoby towarzyszącej (karnet można wykorzystywać w czasie wolnym od powierzonych obowiązków – na początku lipca ustalony zostanie grafik pracy na cały okres festiwalu);
- możliwość poznania wielkiej imprezy muzycznej od kuchni
- możliwość obcowania ze znakomitymi muzykami;
- cenne doświadczenia przy organizacji wydarzenia kulturalnego;
- możliwość nawiązania kontaktów przydatnych zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym;
- możliwość odbycia praktyk.

Czego oczekujemy:

- dyspozycyjności w terminach wspólnie ustalonych i zapisanych w grafiku;
- sumienności i odpowiedzialności za powierzane zadania;
- otwartości na nowe wyzwania;
- zgody rodziców na udział w wolontariacie w przypadku osób niepełnoletnich.

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.